אביו של הנאשם באונס: צר לי על הנערה

בני משפחתם של הנערים הנאשמים באונס חברתם מנסים להבין מה השתבש. "יש כאן בעיה חמורה של הסברה", האשים אביו של אחד הצעירים והביע הזדהות עם המתלוננת: "היא בחורה מסכנה"

"יש כאן בעיה חמורה של הסברה", כך האשים בצהריים אביו של אחד הנאשמים בפרשת האונס הקבוצתי בתל אביב. "המעשים הללו, חלקם לפחות, מגיעים מתוך חוסר הבנה של מה מותר ומה אסור"

האב, שמנסה עדיין לעכל את הטענות נגד בנו, קרא את כתב האישום והתקשה לשמור על קור רוח. "ראשית, צר לי על הנערה", ביקש להדגיש. "אני עובר על כתב האישום ומבין את מסכת ההתעללות שהיא עברה. פשוט בחורה מסכנה".

"בעלו את המתלוננת לחוד ובצוותא"

כתב האישום שהוגש היום נגד 13 הנערים חשף את מסכת ההתעללות הקשה שעברה המתלוננת בשלוש השנים האחרונות. הפרשה המזעזעת החלה בשנת 2006 לאחר שהנערה פגשה בנאשם המרכזי ובין השניים נוצרה מערכת יחסים.

במהלך התקופה התוודתה הנערה בפני בן זוגה על אהבתה אליו, תלותה בו ורגשותיה העזים כלפיו. "המתלוננת הבהירה לנער כי אם ייפרדו דרכיהם היא תתאבד", צוין בכתב האישום.

הצעיר, שהבין את האובססיה של בת זוגו כלפיו, לא חס על חברתו והתעלל בה נפשית וגופנית במן הקשר ביניהם. על פי כתב האישום הוא כינה אותה בשמות גנאי, עלב בה בפומבי והכה אותה באמצעות ידיו ורגליו.

כאשר הבין את יכולתו לנצל את מצבה הרגשי ואהבתה אליו, טוענים בפרקליטות, פנה הנאשם אל חבריו והציע להם לקיים יחסי מין עם המתלוננת.

"במהלך המפגשים בעלו הנאשמים ואחרים את המתלוננת ללא הסכמתה בפומבי בזה אחר זה, כל אחד לחוד ובצוותא, ביצעו בגופה מעשה סדום ומעשים מגונים", נטען בכתב האישום. "הכול כשהם יודעים כי המתלוננת אינה חפצה בקיום יחסי המין עמם ונאלצת לבצע את הוראותיו של בן זוגה על מנת שלא יסיים את הקשר עמה".

עוד צוין בכתב האישום, כי בן זוגה של המתלוננת להחזיק בידה בזמן האקט עם חבריו במטרה להרגיעה. כאשר ביקשה מהם לחדול - הוא נהג להכותה.