כתב אישום: האב כלא את ילדיו בחדר הכביסה

הפרקליטות הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום חמור נגד אב בן 39 הנאשם שהתעלל בארבעת ילדיו החורגים. בכתב האישום מתוארים שורה של מעשים אלימים ומשפילים כלפי הילדים. בין היתר נאשם האב שנהג לכלוא את ילדיו בחדר קטן, ללא מזון ראוי ועם מעט מים - ומוציא אותם משם רק לכבוד השבת

כתב אישום חמור נגד אב מתעלל. צילום ארכיון (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש היום לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד תושב העיר בן 39, באשמה שנהג לכלוא את ארבעת ילדיו החורגים בחדר קטן, התעלל בהם ובאימם באופן שיטתי ואף ביצע בחלק מהקטינים מעשים מגונים.

מסכת ההתעללות החמורה החלה כבר לפני שבע שנים, עם נישואי בני הזוג. על פי כתב האישום הכה הבעל את רעייתו ואת ילדיה לעתים קרובות ולא בחל באמצעים. בין היתר הוא נהג לסטור לבתו בת ה-התשע ולהצליף בה בחגורה.

בנוסף, כחלק מ"מערכת כללי הענישה" שהנחיל בבית, אילץ הנאשם את הילדה ושאר אחיה הקטנים לשהות בחדר הכביסה, שגודלו היה כשני מטרים על מטר וחצי, ללא מים זורמים או מיטה לתקופות ממושכות.

יתרה מזאת, על פי כתב האישום, האב היה מאפשר לילדים לצאת מחדר הכביסה רק בשבת. הם היו יכולים לצאת במהלך השבת ולאכול אוכל רגיל אותו אכלו בני הבית, אך לאחר צאת השבת היו צריכים לחזור לחדר הכביסה, שם קיבלו רק לחם ומים. בהמשכו של כתב האישום מתוארים סעיפים רבים של הצלפות בחגורה, שורת מקרי כליאת שווא באותו חדר כביסה קטן, מניעת אוכל ומסכת השפלות.