נער מי-ם הודה: אנסתי את אחיותיי

הנער מירושלים, כיום בן 19, הודה שלפני ארבע שנים אנס את שתי אחיותיו שהיו אז בנות 12 ו-13. אמו סובלת ממחלה קשה ואושפזה באותה התקופה, הוא ניצל זאת וקיים עם אחיותיו יחסי מין מלאים בחדר השינה של ההורים. הוגש נגדו כתב אישום חמור

שתי האחיות נאנסו מגיל 12 (חדשות 2)

מחנכת של ילדה בת 16 נדהמה לשמוע וידוי מתלמידתה: אחיה אנס אותה ואת אחותה במשך תקופה ממושכת, כשהייתה בת 12.

הנער מירושלים, כיום בן 19, הודה שלפני ארבע שנים אנס את שתי אחיותיו שהיו אז בנות 12 ו-13. אמו סובלת ממחלה קשה ואושפזה באותה התקופה, הוא ניצל זאת וקיים עם אחיותיו יחסי מין מלאים בחדר השינה של ההורים.

האח ביקש מהבנות לשמור על הדבר בסוד, הן חששו מכך שהוא יפגע בהן ולכן לא סיפרו על מעשיו לאיש. המעשים הופסקו רק לאחר שחלה הידרדרות חריפה במצבה הנפשי של אחת האחיות.

לפי החשד האח אנס את האחיות פעם נוספת לפני כמה שבועות. כתוצאה מכך אחת מהן הידרדרה בלימודיה ולכן התלוננה בפני המחנכת, שדיווחה מיד להנהלת בית הספר ולרשויות הרווחה. האח זומן כעבור כמה שעות לחקירה ותחילה הכחיש את המיוחס לו. לאחר שהשוטרים עימתו אותו עם האחיות, הוא הודה במעשים והתנצל על כך.

מדובר במשפחה חילונית מצפון ירושלים וההורים טענו שלא ידעו על המעשים. האם כאמור הייתה חולה ומאושפזת או בטיפולים והאב עבד עד שעות הלילה המאוחרות. נגד האח הוגש אתמול כתב אישום חמור בפרשת האונס המזעזע.