נהג מונית נאשם בחטיפה ואונס סדרתי

כתב אישום חמור הוגש הבוקר נגד נתן מרקוביץ' (38), נהג מונית מהמרכז, בגין חטיפה, אונס ומעשים מגונים בשני מקרים שונים, בהפרשים של שנתיים. במשטרה מעריכים: מרקוביץ' אחראי גם לתקיפתן של נשים נוספות באזור המרכז

כתב אישום חמור הוגש הבוקר בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד נתן מרקוביץ', נהג מונית בן 38 מבת ים, באשמת אונס, מעשה מגונה, הטרדה מינית, חטיפה וניסיון נוסף לבצע מעשה סדום - בשני מקרים שונים. מרקוביץ' נאשם כי חטף ואנס את אחת המתלוננות נגדו לפני כשנתיים וחצי, ובמתלוננת נוספת ביצע מעשה מגונה לפני פחות משנה.

עו"ד אורי קינן, המייצג את הנאשם מטעם הסניגוריה הציבורית, ביקש דחייה בהמשך הדיונים על מנת לבחון את כתב האישום ואת חומר הראיות. בית המשפט אישר את הבקשה והדיון נדחה.

על פי כתב האישום, חטף מרקוביץ' עוברת אורח שלא הייתה מעוניינת לעלות למונית שלו, בנובמבר 2007. היא יצאה ממקום עבודתה בתל אביב, ולאחר שהציע לה לעלות לרכבו והיא סירבה, הוא יצא והכניס אותה בכוח לרכבו. "המתלוננת ביקשה מהנאשם כי לא יעשה לה רע, אולם הנאשם לא שמע בקולה והחל בנסיעה", נכתב בכתב האישום.

בהמשך מצויין כי הסיע אותה מרקוביץ' למקום מבודד בהרצליה, כשלכל אורך הנסיעה "אמרה המתלוננת לנאשם כי היא אינה מעוניינת במעשיו". שם, על פי כתב האישום, אנס אותה מרקוביץ', אך בשלב מסויים היא הצליחה להשתחרר ממנו ולהימלט מהמונית.

מקרה נוסף: הטרדה של עובדת זרה

כשנתיים לאחר מכן, כפי שמפורט בכתב האישום, עצר מרקוביץ' ליד עוברת אורח בתל אביב, ובעודו מוציא את איבר מינו ממכנסיו, פנה אליה ואמר לה: "את אישה פיליפינית יפה, אני אשלם לך 20 שקלים, בואי איתי ביחד לקפה". כשאיימה עליו המתלוננת כי תפנה למשטרה, אמר לה מרקוביץ' כפי שמפורט בכתב האישום: "אני בעל של כל המשטרה".

במקביל, במשטרה עדיין בודקים את החשד כי בנוסף מרקוביץ' ביצע מעשים מגונים בארבע עובדות זרות באזור המרכז. במשטרה אף מעריכים כי הוא אחראי לעשרות מקרי תקיפה נוספים באזור.

"אנחנו מעריכים כי הוא אחראי לעשרות מקרי תקיפה נוספים", אמרה אתמול לחדשות 2 באינטרנט פקד דקלה גינת, ראש צוות החקירה במשטרת גלילות, וקראה לעובדות נוספות ולמעבידיהן למסור דיווח בטלפון: 09-9704453. "אנחנו מבטיחים שלא יאונה כל רע למי שיתקשר ויתלונן", הוסיפה פקד גינת.