גואל רצון דורש לדבר עם בנו

גואל רצון, הנאשם בשורה של עבירות מין ושיעבוד, יגיע הבוקר שוב לבית המשפט, כשהפעם הוא מגיע עם דרישות. לבקשת הפרקליטות, בית המשפט אסר על רצון לתקשר עם בנו יגאל. האיש, שנמצא מאז בנתק גם מ-32 נשותיו, יערער על ההחלטה בניסיון לחדש את הקשר עם בנו, שתומך בו למרות החשדות החמורים נגדו

מאז מעצרו בחודש שעבר, שוהה גואל רצון שנאשם בשורה של עבירות מין בנתק מבני משפחתו. חלק מהנשים שחיו עמו בשנים האחרונות התפכחו עם פרסום הפרשה ואף שיתפו פעולה עם החוקרים. מי שתמך בו לכל אורך הדרך - גם לעיני המצלמות - הוא בנו יגאל רצון.

הבוקר רצון שוב יגיע לבית המשפט. הפעם הוא מגיע כדי לערער על האיסור שהטיל עליו בית המשפט , אשר מונע ממנו ליצור קשר עם בנו.

"אבא, אני אוהב אותך"

בדיונים קודמים שנערכו בבית המשפט, הקפיד רצון הבן להפגין את תמיכתו באביו. בדיון שנערך בחודש שעבר נכנס בנו לאולם ולעיני כל הנוכחים קרא לעברו: "אבא אתה הכי בעולם, אני אוהב אותך".

לאחר מכן פנה הבן יגאל לתקשורת: "הוא האבא הכי בעולם, אנחנו אוהבים אותו, הוא לא עשה שום דבר רע". כאשר נשאל ע"י חדשות 2 באינטרנט מדוע נשותיו של אביו העידו נגדו וסיפרו על הנעשה בבית, ענה הבן: "אישה היא קלת דעת, ולא שולטת בלשונה. כנראה, השפיעו עליהן במשטרה".

"אני מקווה שביהמ"ש יחזור בו, קורים כאלה דברים", אמר הבן. "הוא היה האבא הכי טוב, תמיד דאג שנלך לבית הספר ונלמד. בשלב מסוים התעמת הבן עם המאבטחים.

כתב אישום החמור שהוגש נגד רצון לבית המשפט המחוזי בתל אביב, כולל תשעה סעיפי אישום בגין עבירות חמורות של שלושה מקרי אונס, בהם שני מקרים של אונס קטינות, וכן החזקה בתנאי עבדות, מעשים מגונים, עבירות מין במשפחה, מעשים מגונים בבת משפחה, בעילה אסורה בהסכמה וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות.

"החל משנת 1991 ועד למעצרו לאחרונה", נכתב בכתב האישום, "צירף הנאשם אליו בדרכים שונות נשים רבות, כמפורט להלן, אותן קשר ורתם לחייו ולמרותו כדי שישרתו אותו ויספקו את כל צרכיו הכלכליים והמיניים".

"בתוך כך, השתלט הנאשם ושלט על חייהן של הנשים - 21 במספר - שליטה ממשית וללא מצרין", צוין בכתב האישום. "הנאשם הכתיב לנשים וכפה עליהן לאמץ את תפיסת העולם ששרתה את מטרותיו האמורות, הוא כיוון במידה רבה את דרך חשיבתן, ואף הכפיף את אורחות חייהן היומיומיות למרותו ושלט עליהן".

על פי כתב האישום רצון דרש מרוב הנשים לקעקע את גופן בדמותו או בשמו, קבע את שמות הילדים שנולדו לנשים ממנו באופן שיפארו את שמו, ודרש מהן לשנות את השמות הפרטיים כך שיצביעו על שייכותן אליו.

מעצר גואל רצון - סיקור מיוחד:

אחת מנשותיו של גואל מדברת לראשונה

חשד: רצון הביא ילדים עם בתו הקטינה

שכנתו של רצון התראיינה לתקשורת - כלי רכבה הוצת

גואל רצון חשוד בעבירות מין

"ספר החוקים" של גואל רצון ונשותיו

בעקבות המעצר: "חוששים שנשותיו של רצון יתאבדו"

השכנים: רצון היפנט את נשותיו