האם למצלמה: "אני לא מפחדת ממנו"

הבוקר נפתח שלב ההוכחות במשפטו של ה"רב" המתעלל אליאור חן, המואשם בהתעללות קשה בילדים. מ', אמם של הילדים הגיעה לבית המשפט, לדיון שהתנהל בדלתיים סגורות והעידה במסגרת היותה עדת המדינה בפרשה. בתום הדיון אמרה: "העדתי בשביל הילדים"

בית המשפט המחוזי בירושלים נפתח הבוקר שלב ההוכחות במשפטו של ה"רב" המתעלל אליאור חן, המואשם בהתעללות קשה בילדים. אמם של הילדים הגיעה למשפט, המתנהל בדלתיים סגורות, והיא צפוייה להעיד נגדו במסגרת היותה עדת המדינה בפרשה.

עו"ד אריאל עטרי, סנגורו של חן הודיע בשבוע שעבר לבית המשפט המחוזי בירושלים כי הוא נחוש בדעתו להמשיך ולייצגו במשפט, אף שהוא עצמו הואשם בבית משפט השלום בכפר סבא בעבירות של הטרדת עד ושיבוש הליכי משפט.

על פי כתב האישום נגדו, עו"ד עטרי ניצל פגישה עם אמם של הילדים לפני שנה וחצי כדי לשבש את חקירת מרשו, ששהה באותה העת בברזיל. לפני כשבוע בדיון שנערך בבית המשפט המחוזי בירושלים, שבו נדחו טענותיו המקדמיות של אליאור חן נגד העמדתו לדין, גיבה חן את עמדת סנגורו. נציגת הפרקליטות, עו"ד אשרת שהם, אמרה בדיון כי המדינה סבורה שיש פסול בהישארותו של עטרי בתפקיד. לדברי שהם, הליך משפטי שבו העדה המרכזית נגד עטרי היא אחת העדות המשמעותיות נגד אליאור חן הוא "הליך בעייתי ולא ראוי".

לאחר חודשים שבהם נמלט מהחוק, נפתח בדצמבר האחרון משפטו של אליאור חן, שזכה לכינוי "הרב המתעלל", בבית המשפט המחוזי בירושלים. חן, שנאשם בניהול כת סדיסטית שהנחתה את מאמיניה להתעלל בילדים כאקט חינוכי, הגיע לאולם ולא הפסיק לחייך.

כתב האישום שהוגש על ידי עורכי הדין אשרת שהם ודניאל מור מפרקליטות מחוז ירושלים, מייחס לחן שמונה סעיפי אישום בגין שורה של מקרי התעללות שביצע והורה לבצע הנאשם בילדי המשפחה באמצעות חסידיו. עדויות מ-80 עדי התביעה שמופיעים בכתב האישום הובילו להאשמות נגד חן בעבירות רבות של התעללות בקטין או בחסר ישע, תקיפת קטין הגורמת חבלה חמורה ותקיפת קטין הגורמת חבלה של ממש.

אישום חמור נגד חן: האכיל בצואה, שרף איברים, הכה וטלטל

חרדים בלונדון ערכו "מסיבת פדיון שבויים" לאליאור חן

רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?