הנאשם לנאנסת: לא משנה אם את בת 12

כתב אישום הוגש היום נגד אבינועם ברברמן באשמת אונס ועשית מגונים בקטינות. מכתב האישום עולה כי הנאשם שוחח עם הקטינות תוך שהוא עושה שימוש בתכנים מיניים בוטים ולחלקן אף שלח תמונות וסרטוני עירום שלו

כתב אישום חמור הוגש היום בבית המשפט המחוזי בת"א נגד הפדופיל אבינועם ברברמן בגין אונס, ביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינות אותן פיתה ברשת האינטרנט. כמו כן מואשם ברברמן, תושב העיר בן 34, בהחזקת ופרסום עשרות סרטים פורנוגרפים המתעדים מעשי תועבה מיניים כלפי ילדים.

"גמלה בלבו של הנאשם החלטה ללכוד ברשתו ילדות בגילאים 8-14, וזאת תוך עשיית שימוש באתרי האינטרנט לילדים, במטרה להיפגש עמן ולבצע בהן מעשים מיניים - וזאת לצורך סיפוק צרכיו המיניים, תוך ניצול גילן הצעיר של הילדות, סקרנותן ותמימותן", נטען בכתב האישום שהוגש על ידי פרקליטות מחוז ת"א באמצעות עורכי הדין ארז ריכטנברג ופנינה לוי .

במהלך הגלישה באתרי האינטרנט לילדים נהג ברברמן לאסוף מידע אודות הקטינות, לרבות דרכי התקשרות עמן בתוכנות כמו ICQ ולאסוף  פרטים אישיים אודותן. כאשר שוחח הנאשם עם הילדות הוא הסתיר את גילו האמיתי וטען כי הוא בן 25. בנוסף, כדי לפתות את הצעירות, הוא החמיא להן על יופיין וציין כי הן נראות ונשמעות בוגרות לגילן.

לאחר שהקטינות נפלו ברשת הפיתוי שטווה להן, החל ברברמן לשוחח עימן תוך שהוא עשה שימוש בתכנים מיניים בוטים, לרבות תיאורים מפורטים של יחסי המין שהוא חפץ לקיים עמן. לחלקן הוא שלח תמונות וסרטוני עירום שלו והצליח להפיל ברשתו מספר מתלוננות, אשר שוכנעו להיפגש עמו.
במהלך המפגשים בעל ברבמן את הקטינות וביצע בהן מעשי סדום ומעשים מגונים. "הנאשם עשה כן, תוך ניצול גילן הצעיר של הקטינות, תמימותן והאמון שנתנו בו", נכתב באישום.

"זה רק מספר"

באחד המקרים אסף ברברמן פרטים אודות ילדה בת 13 אותה הכיר באתר 'שוקס' ויצר עמה קשר באמצעות ה-ICQ. במהלך שיחות בין השניים הציגה הקטינה בתחילה כבת 13, ובהמשך טענה שגילה הוא בין 13 ל-15.

בתגובה אמר לה הנאשם כי בכוונתו להיפגש עמה גם אם היא בת 12. "זה רק מספר", הסביר. "התמונות שלך מדליקות ממש... אני עדיין לא בטוח אם את 12 או 14 אבל זה ממש לא משנה".

במקרה נוסף עשה הנאשם שימוש במצלמת אינטרנט, ובמהלך שיחות עם מתלוננת בת 14 יזם שיחות בעלות תכנים מיניים בוטים. "אני מה זה אתגרה במקלחת - אין שם הרבה מקום וניצמד ונחליק אחד על השני", אמר לה. "אני ארד לברכים ואנשק את הבטן שלך וארד יותר ואלקק אותך".