מלך הלילה של ת"א בדרך לכלא

רוני גלילי, איש חיי הלילה של ת"א ובעל מועדון לחילופי זוגות וסאדו-מאזו, הורשע היום בבית המשפט המחוזי בת"א בשני אישומים של אונס, ביצוע מעשה סדום ומעשים מגונים בשתי נשים שונות. גלילי הציע לנשים להיפגש איתו למטרות "עסקיות" במועדון שלו - ואז אנס אותן בכוח

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע בצהריים את רוני גלילי, אחד ממלכי חיי הלילה של ת"א ובעל מועדון לחילופי זוגות וסאדו-מאזו, בשני אישומים של אונס, ביצוע מעשה סדום ומעשים מגונים בשתי נשים שונות.

באישום הראשון הורשע פה אחד על ידי שלושת השופטים שרה דותן, יהודית שיצר ושאול שוחט. באישום השני, בו נטען שגלילי אנס וביצע מעשה סדום בצעירה שהכיר באינטרנט, הורשע הנאשם, אך לא פה אחד, מאחר שהשופט שוחט סבר שגלילי אינו אשם בסעיף זה.

מדובר היה בתיק בעייתי וקשה להוכחה מאחר ולא היו עדי ראייה, ומלבד המתלוננות - אין אף אחד שחזה במעשים ויכול להעיד על כך. יצויין כי גלילי הורשע כבר בשנת 2000 באונס דומה למדי, שבגינו הוא ריצה חמש שנות מאסר וחצי.

תקף את הנשים במועדון שלו 

על פי כתב האישום, פגש גלילי בן ה-52, מנהלם של מועדוני "הלופט" ו"נו-לימיט" - מועדון סאדו-מאזו בתל אביב, את אחת המתלוננות במסגרת עבודתו, ועם השנייה יצר קשר ברשת חברתית באינטרנט.

גלילי, שנידון לפני כעשור למאסר של חמש שנים וחצי בגין עבירות מין, הזמין את השתיים לפגישות "מקצועיות", אותן ניצל כדי לתקוף אותן ולבצע בהן את זממו. 

בכתב האישום נטען כי בנובמבר 2008 התקשר גלילי למתלוננת הראשונה לצורך הצעת עבודה והזמין אותה לארוחת צהריים. כאשר הגיעו השניים למועדון ה"נו-לימיט", נעל גלילי את הדלת, התנפל על המתלוננת ואנס אותה למרות תחנוניה.

חודשיים קודם לכן נפגש גלילי עם המתלוננת הנוספת, אותה הכיר דרך התכתבות באתר האינטרנט "קפה דה-מרקר". על פי כתב האישום גם במקרה הזה נהג גלילי באותו דפוס: בעת שהותם במועדון "הלופט" הוא תקף את האישה, ביצע בה מעשה סדום ולבסוף אנס אותה בכוח.