קץ לאידיליה: גואל רצון התעמת עם נשותיו

מסתבר כי הסדקים במשפחתו הרחבה של גואל רצון הולכים ומעמיקים. עיתון "ידיעות אחרונות" חושף כי בשבוע האחרון נערכו מספר עימותים בין רצון לנשותיו. באחד המקרים בו התעמת רצון מול צעירה איתה קיים יחסי מין, על פי החשד, שהייתה בת 14 בלבד, העדיף לשמור על זכות השתיקה

אחרי שסגדו לו במשך שנים ארוכות והלכו אחריו בעיניים עצומות, אוזרות בהדרגה נשותיו של גואל רצון אומץ, ומטיחות בפניו את אשר שמרו בלבן.

לראשונה מאז מעצרו, כך מפרסם היום העיתון "ידיעות אחרונות", ערכה המשטרה עימות בין רצון לבין חלק מנשותיו, שהתלוננו עליו והובילו לפתיחת החקירה בעניינו. על פי הדיווח במהלך השבוע האחרון עימתו השוטרים את רצון עם צעירה שטענה כי הוא קיים עימה יחסי מין מאז שהייתה בת 14.

במהלך העימות שמר רצון על זכות השתיקה ופשוט ישב וחייך. לאחר שהצעירה הטיחה נגדו את האשמות, הוא יעץ לה להשתמש בשירותיו של עורך דין ומעבר לכך לא פצה פה. מהמשטרה נמסר שבעימותים אחרים שנערכו בינו לבין נשותיו האחרונות, שיתף רצון פעולה והסכים לדבר.

המשטרה צפויה לבקש מבית המשפט בשבוע הבא, להאריך פעם נוספת את מעצרו של רצון. זוהי תהיה הארכת המעצר הרביעית של החשוד מאז שנעצר.

מעצר גואל רצון - סיקור מיוחד:

אחת מנשותיו של גואל מדברת לראשונה

חשד: רצון הביא ילדים עם בתו הקטינה

שכנתו של רצון התראיינה לתקשורת - כלי רכבה הוצת

גואל רצון חשוד בעבירות מין

"ספר החוקים" של גואל רצון ונשותיו

בעקבות המעצר: "חוששים שנשותיו של רצון יתאבדו"

השכנים: רצון היפנט את נשותיו