האחים סודמי הואשמו ברצח לאון קלנטרוב

חודש אחרי שנמצא לאון קלנטרוב בן ה-7 ללא רוח חיים בדירת נאור ואדיר סודמי, הוגש לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה כתב אישום חמור נגד התאומים. השניים מואשמים ברצח וביצוע מעשים מגונים בילד ותקיפת קטינים נוספים

כתב אישום חמור במיוחד הוגש הבוקר בבית משפט המחוזי בפתח תקווה נגד האחים אדיר ונאור סודמי. על פי האישומים ביצעו התאומים שמונה מקרים שונים של מעשים מגונים בבני עייש, כאשר אחד מהם, הסתיים למרבה הצער במותו של הילד לאון קלנטרוב בן ה-7.

על פי כתב האישום, בתאריך ה-31.12.09 פגשו האחים את קלנטרוב ז"ל, והציעו לו לבוא לביתם. כשהגיעו למקום אימם של החשודים ישנה שנת צהריים בחדרה. האחים הכניסו את קלנטרוב לחדר השינה שלהם, שם על פי האישום תקפו אותו.

האחים הפשיטו את קלנטרוב, על פי כתב האישום, ביצעו בו מעשים מגונים והגיעו לפורקן מיני. על פי האישומים מיד אחר כך חסמו השניים את פיו ונחיריו של לאון וחנקו אותו למוות. האחים לפפו שקיות ניילון סביב גופו וראשו וכיסו אותו בציפת כרית. כתב האישום מספר כי לאחר מכן הכניסו את גופתו של הילד לארגז המצעים מתחת לאחת המיטות בחדרם.

כלאו ילדים בארון

מכתב האישום עולה כי כבר בשנת 2003 החלו האחים סודמי להטריד ילדים ברחבי שכונת מגוריהם. באחד מהמקרים הנוספים המיוחסים לשניים בכתב האישום מתוארת תקיפתו לכליאתו של ילד, תלמיד כיתה א', בביתם. על פי כתב האישום פיתתו האחים את הילד כשהציעו לו לשחק במחשב ולאכול גלידה.

לאחר שהגיע הילד לביתם, הכניסו אותו השניים לחדרם, וכאשר אמם קראה להם מיהרו ודחפו את הילד לתוך הארון שלהם, כך מספר כתב האישום. לאחר זמן מה הצליח הילד לצאת מהארון ולהימלט מביתם של האחים.

שלשום הסירה המשטרה את צו איסור הפרסום שהוטל על פרטי חקירת המקרה הקשה. על פי הממצאים שאספו החוקרים, על גופתו של לאון התגלו כתמי זרע של האחים. בבדיקת גופתו של לאון הקטן מיד לאחר שנמצא בביתם של השניים, נמצאו מתחת לציפורניו רקמות, שעל פי בדיקת DNA שייכות לאחד מהאחים סודמי. במשטרה מעריכים כי הדבר מעיד על מאבק בין הילד לתוקפיו לפני הרצח.

לא ניתן לקבוע מי ביצע את הרצח

כתב האישום נגד השניים מתבסס על דגימות דנ"א שמצאו החוקרים, אך מכיוון שלאחים התאומים קוד גנטי זהה אי אפשר לקבוע בוודאות מי מהם ביצע את המעשה. לפני כשבוע הובלו שני החשודים לזירה, שם שחזרו את ליל הרצח.

עם הסרת צו איסור הפרסום על הפרשה שיבח מפקד מחוז דרום ניצב יוחנן דנינו את המקצועיות, היסודיות והרגישות של שוטרי ימ"ר לכיש בניהול החקירה. עוד ציין דנינו כי איסוף הראיות סייעו לקשור את החשודים לעבירת הרצח ומעשים מגונים בקטינים נוספים.

בשבוע שעבר, במהלך דיון על הארכת מעצרם, התברר כי על גופתו של לאון ז"ל נמצאו שרידי זרע של אחד האחים. במשטרה הסבירו כי השאלה של מי הזרע שנמצא על הגופה אינה רלוונטית להליך המשפטי, שכן לטענתה השניים ביצעו את המעשים המיוחסים להם ביחד.

"מאחר ומדובר בתאומים זהים, בדיקת DNA תיתן את אותו הפרופיל הגנטי", אמר נציג המשטרה בדיון. "חומר החקירה מצביע על שני החשודים כמבצעים בצוותא הן את עניין הרצח, והן את המעשים המגונים".עם זאת, אמר פרקליטם של השניים, עו"ד ירון פורר, כי בניגוד לדעת המשטרה מדובר בשאלה דרמטית וכי לא ניתן בנסיבות האלה לייחס לשני האחים רצח.

רצח הילד לאון קלנטרוב - סיקור מיוחד:

המשטרה: האחים סודמי ביצעו את הרצח יחד

אביו של הילד שנרצח: "אמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום אופן"

דוח הנתיחה של בן ה-7 מגלה: לאון לא נאנס לפני שנחנק למוות

האם ביה"ס ידע על מעשי "האחים הפדופילים" ולא דיווח?

מנהלת ביה"ס מכחישה: לא היו תלונות נגד "האחים הפדופילים"