כתב אישום: חנק את אשתו וביקש מילדיו "לא לספר"

לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש היום כתב אישום חמור נגד תושב הדרום, באשמה שהרג את אשתו בחניקה ולאחר מכן דרש מילדיו לשקר לשוטרים ולספר להם כי התאבדה. בחקירתו במשטרה הודה הנאשם במיוחס לו ואף בכך כי שידל את ילדיו לשקר. בתו הקטינה של הנאשם הייתה עדה למעשים. מעצרו הוארך עד תום ההליכים

חנק את אשתו וביקש מילדיו לשקר (חדשות 2)

הרצחת וגם שיקרת? כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד תושב הדרום בגין הריגת אשתו. האיש מואשם בנוסף כי לאחר המעשה דרש מילדיו לספר לכל מי שישאל לסיבת מותה של אשתו - כי היא "הרעילה את עצמה למוות".

כתב האישום כולל עבירות של הריגה, תקיפה בנסיבות מחמירות והדחה בחקירה. על פי כתב האישום, פרץ ויכוח בין הנאשם לבין אשתו, במהלכו התעצבן עליה וחנק אותה למוות. בחקירתו במשטרה הודה הנאשם במיוחס לו, לרבות דרישתו מילדיו כי ישקרו למענו.

הנאשם תקף את אשתו כאשר בתו הקטינה שהתה באותו החדר ולכן גם הייתה עדה למעשים. בנו השני של הנאשם לא היה בחדר בעת ההריגה, אך עודכן על ידי אביו במעשיו. מבדיקת רעלים שנערכה לגופה לאחר המוות, לא נמצאו עדויות להרעלה. לעומת זאת, בבדיקה הפתולוגית נתגלו על הגופה סימני חניקה.

נוסף להגשת כתב האישום החליט השופט להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. "לא ניתן להסתפק במקרה זה בחלופת מעצר, כשלא ניתן לתת במשיב אמון בסיסי שיקיים תנאיה של חלופת מעצר כלשהי ועל כן יש להורות על מעצר המשיב עד תום ההליכים המשפטים נגדו", כתב השופט בהחלטתו.