האנס לכתב חדשות 2: "נזיין את אחותך, בעזרת השם"

בית המשפט גזר היום עונשי מאסר כבדים על 5 צעירים שהורשעו באונס קבוצתי בחוף סירונית לפני כשלוש שנים. עוד לפני מתן גזר הדין, איים וקילל אחד הנאשמים כתב חדשות 2 שהיה במקום, ולאחר גזר הדין התפרעו בני משפחותיהם מחוץ לאולם. כך זה נראה

לא ברור מה גרם לחבורת הצעירים שנשלחו הבוקר לכלא, לאחר שהורשעו באונס קבוצתי אכזרי במיוחד, להגיע זחוחים ומאושרים לבית המשפט. כאשר נשאל אחד הנאשמים על ידי כתב חדשות 2 באינטרנט גלעד שלמור "מה יהיה היום?", לא התבלבל וענה לו "בעזרת השם, נזיין את אחותך" - כל זאת מול המצלמה.

גם לאחר שהשופטים הטילו על הנאשמים עונשי מאסר כבדים של בין 15-20 שנות מאסר בגין מעשי האונס אותם ביצעו בשתי נערות בנות 16, התפרעו בני משפחתם מחוץ לאולם הדיונים, קיללו את השוטרים וניסו לתקוף אותם.

השופטים תיארו את מעשי האונס כאכזריים במיוחד. "תחנוניה של הנאנסת נפלו על אוזניים ערלות", כתבה השופטת נורית אחיטוב בגזר הדין. "רצונותיה לא היוו משקל בסיפוק תאוותם. השיקול היחיד היה תאוותם המינית בלבד. מעשה השקול לחיה, לא לבני אדם".

הנאשם הראשון ירצה 19 שנות מאסר בפועל ושנתיים מאסר על תנאי. על הנאשם השני נגזרו 20 שנים בגין האונס בסירונית, אך מאחר והורשע גם בעבירת מין בעבר, ירצה בסך הכל 32 שנות מאסר ושנתיים נוספות על תנאי. הנאשם השלישי ירצה 19 שנות מאסר ושנתיים נוספות על תנאי והרביעי, מאחר והודה באשמה, ירצה 15 שנות מאסר ושנתיים על תנאי. מעבר לעונשי המאסר, חמשת הצעירים יפצו את הנאנסת ב-30 אלף שקלים כל אחד.