חזית נוספת נגד שרה נתניהו

כתב התביעה שהגישה מנהלת משק הבית של בני הזוג נתניהו נגד אשת ראש הממשלה, מצטרף לכתב תביעה נוסף שכבר הוגש לפני כחודשיים. פרטי התביעה נאסרו לפרסום, אולם גם במקרה זה מדובר על מחלוקות על רקע עבודתה של העוזרת בבית משפחת נתניהו

עוזרת נוספת שעבדה אצל משפחת נתניהו, הגישה תביעה נגדה, כך מפרסם הבוקר העיתון ידיעות אחרונות. על פי הידיעה, התביעה הוגשה לפני כמה חודשים, ופרטיה נאסרו לפרסום, אולם גם בכתב תביעה זה עולות טענות נגד אשת ראש הממשלה על מחלוקות בנושא תנאי ההעסקה.

עקב צו איסור פרסום, לא ניתן לפרסם את פרטי התביעה או את פרטי ההליך ואת המקום שבו הוא מתנהל, אולם הפרסום מתבסס על נוסח התביעה שנמצא במערכת העיתון, ועולה ממנו שאין תיאום בינה לבין התביעה שהוגשה על ידי מנהלת משק הבית של הזוג נתניהו, ליליאן פרץ.

סוכנת הבית: "שרה נתניהו השפילה אותי"

התביעה הזו מצטרפת כאמור לתביעה נוספת שהוגשה לפי כשבועיים, אשר נחפשה גם כן בעיתון ידיעות אחרונות. "שרה נתניהו התעללה בי, שילמה לי משכורת נמוכה משכר מינימום ולא שילמה לי זכויות סוציאליות", כך טענה ליליאן פרץ שעבדה בבית משפחת נתניהו במשך שש שנים עבור משפחת נתניהו.

"היא הכריחה אותי לעבוד בשבתות למרות היותי שומרת שבת והכריחה אותי לקרוא לה 'גברת שרה נתניהו'". לדברי העובדת נתניהו הייתה חוזרת ואומרת בפניה כי זאת זכות גדולה לעבוד אצל משפחת נתניהו, והייתה מסתובבת בבית ואומרת "איזה בית יפה יש לי, אני האמא של מדינת ישראל".

העובדת: החתימו אותי לא לספר

בכתב התביעה שהוגש מתואר כיצד הייתה שרה נתניהו מתנהגת לכאורה, לעובדת במשך הזמן ששהתה בבית. "שרה נתניהו הורתה לה להיות זמינה 24 שעות ביממה ולהתייצב כל פעם שתזדקק לה". על פי התביעה נתניהו רדתה וצרחה על העובדת עד אימה, והחתימה אותה על כתב התחייבות לפיו אסור לה לספר על דבר ממאורעות הבית.

פרץ סיפרה כי היא סובלת מקשיים פיזיים ונפשיים כתוצאה מהתקופה בה ניהלה את משק הבית של משפחת ראש הממשלה. לדבריה באותו הזמן הרגישה כי כל עולמה סובב סביב משפחת נתניהו והוראותיה של שרה. בכתב התביעה אף מתואר מקרה בו נתניהו צילצלה אליה בשתיים בלילה בכדי לנזוף בה שלא כיסתה כרית כראוי.

בנוזף תיארה פרץ כי ברגעים בהם לא עמדה בסטנדרטים של נתניהו, היא הייתה נצמדת לפניה, חורקת שיניים, נושכת שפתיים ופוערת עיניים. מטעמה של שרה נתניהו טרם הוגש כתב הגנה בנושא.