14 שנה אחרי: המטפלת של שרה מדברת

בנובמבר 1996 התרחש סיפור זהה למקרה ליליאן פרץ. נתניהו היה אז ראש הממשלה, והמטפלת של ילדיו, טניה שואו, הגישה תביעה בטענה ששרה נתניהו התעללה בה, שללה ממנה זכויות, ופיטרה אותה. שואו הפסידה בתביעה, ועזבה את הארץ. השבוע היא אותרה ביוהנסבורג, וחשפה פרטים מפתיעים

"זמן רב עבר, אני לא חושבת שהיא אישה איומה", אומרת השבוע טניה שואו, המטפלת שפוטרה על ידי שרה נתניהו לפני 14 שנה, ותבעה אותה כדי לקבל תשלומי פיצויים. כעת, לאחר שירדה מהארץ מצליחה שואו שעמדה בעבר במרכז פרשה מתוקשרת, לראות את הדברים בצורה קצת שונה.

מביתה ביוהנסבורג מספרת שואו על שרה נתניהו, "אני פשוט חושבת שהיא שואפת שלמות בחייה. היא רוצה שדברים ייעשו בדרכה. היא רוצה לנהל את משק הבית שלה, את העניינים שלה בצורה מושלמת, ואני לא רואה בה אדם רע כל כך.

במבט לאחור מודה שואו כי השילוב של אשת ראש הממשלה ושלה, "פשוט לא עבד", היא מספרת. "התגובות שלנו זו לזו לקראת הסוף היו בלתי אפשריות". עכשיו, זה נדמה שפרשת טניה שואו חוזרת על עצמה, בעוצמה ורעש לא פחות ממה שיהיה אז.

"הכול יצא מפרופורציות, הציקו לי..על ידי כל הסיקור התקשורתי, אז החלטתי לחזור הביתה. אף פעם
לא סיימתי את ההליך המשפטי", מספרת שואו שטוענת כי בחרה לא להגיע למשפט, מה שהוביל לכך שהפסידה לבסוף בתביעה.

שואו אומרת כי הסיפור של לילאן פרץ, העוזרת של נתניהו שתובעת ממנה פיצויים, מוכר לה מאוד. אבל היא מוסיפה כי היא עברה תהליך, ושהיא בן אדם שונה עכשיו. "עכשיו שאני בוגרת יותר, יש לי ילדים משלי, אני מניחה שנקודת המבט שלי על דברים שונה במקצת", היא מספרת.