הומלסית מואשמת בחטיפת תינוק מחצר בית במאה שערים

בכתב אישום שהוגש הבוקר נגד דיירת רחוב בשכונת מאה שערים נטען כי היא חטפה תינוק מחצר בית בשכונה. משפחתו של התינוק ששמה לב להיעדרו החלה לחפש אחריו. לאחר שעה וחצי איתרה אחותו של התינוק את האישה ולקחה ממנה בחזרה את אחיה התינוק. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרה של הנאשמת עד תום ההליכים

האשמה: חטפה תינוק מחצר בית. אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום הוגש הבוקר בבית המשפט המחוזי בירושלים נגד שרה ברמברג, הומלסית תושבת העיר, הנאשמת שחטפה תינוק כבן שנה וחצי מחצר בית בשכונת מאה שערים. היא מואשמת בסעיף של חטיפה ממשמורת. בנוסף מבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרה עד תום ההליכים.

ברמברג מתגוררת ברחוב בשכונת מאה שערים מאז חודש דצמבר האחרון. על פי כתב האישום, נטלה ברמברג את התינוק שהיה בחצר בית בשכונה, עטפה אותו בשמיכה וברחה מהמקום.

בני המשפחה ששהו באזור לרגל טקס "שבע ברכות" שמו לב כי בנם נעדר והחלו לפנות לעסקנים שונים בציבור החרדי בבקשה כי יסייע באיתור התינוק.

לאחר שאורגן צוות מחפשים, פגשה אחותו של התינוק בתושבת השכונה שסיפרה לה כי "אישה תמהונית ומוזרה למראה" עברה במקום עם חבילה. אז הבחינה האחות בברמברג והחלה לרדוף אחריה. ברמברג חמקה לדירה סמוכה וניסתה להסתתר. בשלב הזה, אחותו של התינוק תפסה את ברמברג, נטלה את התינוק מידיה והחזירה אותו לחיק משפחתו.