אישום: הכיר נשים באינטרנט - ותקף אותן מינית

כתב אישום חמור שהוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בירושלים מייחס לשלמה דהן שורה של תקיפות מיניות שביצע בנשים שהכיר ברשת או דרך חברים. באחד המקרים השקה אישה באלכוהול - ואנס אותה כשהיא מעורפלת חושים. "הנאשם שאל כמה היא אוהבת "אלימות בסקס" ב"סולם של 1 עד 10". המתלוננת השיבה כי אינה אוהבת כלל אלימות", נטען

תקף מינית נשים שהכיר באינטרנט (ארכיון)

 לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש הבוקר כתב אישום חמור נגד שלמה דהן מירושלים שהכיר, כך על פי האישום, נשים רבות דרך אתרי היכרויות ברשת האינטרנט, נפגש איתן ותקף אותן מינית.

כתב האישום שהוגש לבית המשפט על ידי עו"ד שלומית בן יצחק מפרקליטות מחוז ירושלים מייחס לדהן שבעה אישומים שונים של תקיפות מיניות בעבירות של אונס, מעשה סדום, מעשים מגונים ואיומים.

באחד המקרים, כך על פי כתב האישום הכיר דהן צעירה ולקח אותה לביתו. בדירה, התיישבה המתלוננת על הספה שבסלון. הנאשם הציע להראות למתלוננת את שאר החדרים בבית, אולם המתלוננת סירבה. במהלך הפגישה, שאל אותה הנאשם עד כמה היא אוהבת "אלימות בסקס" ב"סולם של 1 עד 10". המתלוננת השיבה לנאשם, כי אינה אוהבת כלל אלימות.

נשכה את איבר מינו

"הנאשם המשיך לשוחח עם המתלוננת בעניין יחסי מין, ולאחר כעשר דקות, תפס בגופיה אותה לבשה, ומשכה לעברו, על רגליו", נכתב באישום. "הנאשם ביקש מהמתלוננת לראות את חדר השינה שלו ולאחר מכן, הדף אותה על המיטה שבחדר השינה, ונשכב מעליה...". בהמשך, הסיר דהן את מכנסיו ואת חולצתו וניסה להסיר את חולצתה. המתלוננת התנגדה, דחפה אותו ואמרה לו כי אינה רוצה להסיר את בגדיה, אך הנאשם ניסה להסירם בכוח.

דהן הכריח את המתלוננת לבצע בו מין אוראלי. בתגובה נשכה המתלוננת את הנאשם באיבר מינו, והנאשם קם בכעס מהמיטה ואמר לה: "את יודעת מה עשית לי, עכשיו אני אעניש אותך". הנאשם שלף את חגורת מכנסיו, ואמר למתלוננת כי עכשיו ילמד אותה לקח.

על פי האישום, בעקבות תקיפתה, הסתגרה המתלוננת בביתה ומצבה הנפשי הורע. עקב האירוע, עזבה המתלוננת את ירושלים, ושינתה את מקום עבודתה ואת מקום לימודי ילדיה.

"נשך את האישה בצאוורה ובחזה"

במקרה אחר נרשמה בת 39, לאתר האינטרנט "נפגשים" ושוחחה עם הנאשם. השניים נפגשו כעבור כחודשיים בביתו. "לאחר שיחה קצרה, תפס הנאשם את המתלוננת בכתפיה, הידק את ידיה על הספה, והניח את רגלו על רגלה, על מנת למנוע ממנה אפשרות תזוזה. "הנאשם נישק את המתלוננת על צווארה ועל פניה, ותפס בגרונה. לאחר מכן, נשך הנאשם את המתלוננת בצווארה ובחזה, תוך שהוא משאיר סימנים על פני גופה", נכתב באישום. בהמשך, הוא אף נגע באיבר מינה למרות התנגדותה.

בחודש ינואר 2009 התקשר הנאשם לאישה בת 35 לאחר שקיבל את מספר הטלפון שלה מחבר משותף. הנאשם אמר למתלוננת כי הוא רוצה להכירה, והמתלוננת השיבה לו כי היא מעורבת בקשר עם אחר. לבסוף לאחר מספר רב של התקשרויות טלפוניות נאותה המתלוננת לצאת עם הנאשם לפגישה.

"השקה אותה באלכוהול - ואנס אותה"

השניים קבעו להיפגש בפאב במרכז ירושלים. דהן אסף את המתלוננת בסמוך לביתה והחל נוסע לכיוון ביתו. המתלוננת אמרה לנאשם כי התכנון היה להגיע לפאב, ולא לבית, אולם הנאשם אמר לה כי ישתו קצת בביתו, ואז יצאו לפאב, והמתלוננת האמינה לדבריו.

"הנאשם הגיש למתלוננת את כוס המשקה, והמתלוננת שתתה את תכולתה, כמעט עד תומה. סמוך לאחר מכן, התערפלו חושיה של המתלוננת, ראייתה הטשטשה והיא איבדה את תחושות גופה. הוביל הנאשם את המתלוננת אל המיטה, שם הפשיטה מבגדיה ומנעליה, התפשט ואנס אותה", נטען באישום.

בבוקר היום שלמחרת, התעוררה המתלוננת עירומה במיטת הנאשם, כאשר הנאשם גוהר מעליה, בין רגליה, עירום. הנאשם פנה למתלוננת ואמר לה כי הוא רוצה שתישאר עימו, אך המתלוננת התחננה בפני הנאשם כי ישיב אותה לבנותיה, ולבסוף השיבה הנאשם לביתה.