אמר פסוק מתהילים - ורוצץ את גולגולת בתו

כתב אישום הוגש נגד נחמן אינשין, תושב מאה שערים בגין רצח את בתו פרומה בת ה-10 חודשים. בכתב האישום מתואר כיצד ברגע של טירוף לאחר שהתווכח עם אשתו, שנמלטה מהדירה יחד עם בתם האחרת על מנת להזעיק עזרה, הטיח את ראשה של בתו התינוקת ברצפה ורצח אותה. למרות כתב האישום המזעזע, לא ברור אם אינשין יעמוד לדין

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה הבוקר כתב אישום נגד נחמן אינשין, תושב ירושלים בן 23, הנאשם כי כי חנק והכה למוות את בתו פרומה בת ה-8 חודשים לפני כשבועיים. כתב האישום שהגיע לידינו מתאר שלב אחרי שלב את הרצח המזעזע ואת האירועים שקדמו לו.

ביומה האחרון של שנת 2009, סמוך לשעה 23:30 הגיע הנאשם לביתו ודרש מאשתו לקיים עימו יחסי מין. משזו סירבה, החל אינשין לתקוף אותה ולאיים כי "יגמור אותה". אשתו, שחששה מהאיומים על חייה התקשרה לאמה כדי שזו תגיע לדירה ותחלץ אותה. על פי כתב האישום, אינשין לקח ממנה בכוח את הטלפון ואמר לה "עכשיו את לא מדברת עם אף אחד, עכשיו אנחנו ביחד בבית".

"אשרי שיאחז וניפץ את עולליך אל הסלע"

לאחר מכן, אמר אינשין לאשתו כי ייצא אל המרפסת ויצעק לעוברים ושבים כי הוא המשיח. כאשר יצאה אשתו לזעוק לעזרה, נעל אותה אינשין במרפסת. אשתו התחננה בפניו שייתן לה לחזור לביתם ואינשין התרצה בסופו של דבר. אינשין לא נרגע, וכתב האישום מתאר כיצד מ', בתם השנייה, התעוררה מהצעקות בבית ונצמדה לאמה. כאשר אשתו של אינשין ניסתה לצאת מן הדירה ולהזעיק עזרה, עמד הנאשם מול דלת ביתם ומנע ממנה בגופו לצאת לרחוב. מספר דקות לאחר מכן, כאשר אינשין התרחק לכיוון המטבח, ברחה יחד עם בתם כאשר אינשין נשאר לבד בביתם עם פרומה בת ה-10 חודשים.

לאחר שאשתו הזעיקה את השכנים ואת כוחות המשטרה, שחלקם אף ניסו לטפס אל הדירה דרך המרזב ונתקלו בדלתות נעולות ובתריסים מוגפים. בכתב האישום מתואר כיצד החזיק אינשין את בתו כאשר ראשה מופנה כלפי מטה, ולאחר שאמר את פסוק התהילים "אשרי שיאחז וניפץ את עולליך אל הסלע", הטיח את ראשה מספר פעמים ברצפת הדירה.

כאשר השכנים הצליחו לשבור את החלון ולפרוץ לדירה, היה זה מאוחר מדי. פרומה ז"ל הייתה כבר ללא רוח חיים, ומגולגלת בשמיכה. למרות הגשת כתב האישום, יש לציין כי הפסיכיאטר המחוזי טרם הגיש את חוות דעתו בנוגע לאינשין, שסבל ממצב נפשי בעייתי בתקופה שקדמה לרצח, ולפיכך עדיין לא ידוע אם הוא כשיר לעמוד לדין.