18 שנות מאסר לאב שעיבר את בתו

פרשת אונס מזעזעת הגיעה היום לסופה: גבר בן 46 מיפו ייכנס אל מאחורי סורג ובריח לתקופה של 18 שנים לאחר שהורשע בארבעה סעיפי אישום של אינוס בתו בת ה-13, אותה אף הכניסה להריון. בבדיקה שנעשתה בעת התפוצצות הפרשה התברר כי האם ובתה נמצאות באותו שלב של ההריון

האב החשוד באונס בתו, הבוקר (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר הבוקר 18 שנות מאסר על גבר בן 46 מיפו שהורשע בארבעה סעיפי אישום של אינוס בתו בת ה-13. על פי כתב האישום, האב נהג לקיים יחסי מין עם בתו כאשר הם נשארו לבדם בבית, וכתוצאה מיחסי המין נכנסה בתו להריון. לדיון הגיע בנו של הנאשם שסיפר  כי המשפחה עוברת תקופה קשה.

הפרשה נחשפה לאחר שהבת התלוננה כי היא חשה שלא בטוב, וסובלת מהקאות. לאחר שפונתה על ידי אמה לבית החולים איכילוב, גילו הרופאים לאחר סדרת בדיקות שערכו לה כי בת ה-13 בהריון. הנערה סירבה להגיד לצוות הרופאים עם מי קיימה יחסי מין, והרופאים התלוננו מיד במשטרה, שלאחר חקירה גילתה כי האב הוא זה שעיבר את הנערה.

חשד: קיים יחסי מין עם בתו החורגת

לפני כשלושה חודשים נעצר גבר בן 49 לאחר שבתו החורגת, כיום בת 22, פנתה למשטרה והתלוננה כי האיש שגר איתה ועם אמה קיים איתה יחסי מין בכח וביצע בה מעשים מגונים במשך עשר השנים האחרונות.

באופן מפתיע, אמה של הצעירה, לא הבחינה בסימנים שעשויים היו להעיד על מה שמתרחש בין כתלי הבית, ובסופו של דבר הצעירה היא זו שפנתה למשטרה כדי להתלונן על מעשיו של אביה החורג. במשטרה אמרו כי התלונה הפתאומית הגיעה הודות לסיוע שקיבלה המתלוננת מארגוני נשים, שדירבנו את הצעירה להתלונן.