'הקצין הפדופיל' בחקירה: "הפשלתי את הבגדים ונגעתי בה"

כתב אישום יוצא דופן הוגש היום לבית המשפט. ר', קצין מודיעין ביחידה מובחרת, הואשם בשורה של מעשי פדופיליה מחרידים וזאת מבלי שיש נגדו ולו עדות אחת. חוקרי המשטרה לא הצליחו לאתר הוכחות למעשים, ומסתמכים רק על העדות הראשונית שלו בחקירה, למרות שחזר בו בהמשך. צפו בתמליל הווידוי המצמרר של הקצין במשטרה

לבית משפט השלום ברמלה הוגש הבוקר כתב אישום חמור בגין ביצוע שורה ארוכה של מעשים מגונים בקטינים שטרם מלאו להם 14 שנים נגד קצין מיחידה מובחרת בחיל המודיעין.

על פי האישום, נהג הקצין להתעלל מינית בילדים בני שנתיים עד 12 הגרים בשכנות אליו ועליהם שמר בהיעדר הוריהם. הנאשם, כך נטען, הפשיל את בגדיהם של הילדים בעת שישנו, נגע באיבר מינם וביצע בהם מין אוראלי.

לידי חדשות 2 הגיעו תמלילי חקירת הקצין במשטרה. בחקירתו הוא מודה מפורשות ואומר:
"במהלך בייביסיטרים שעשיתי נגעתי בילדים קטנים גם עם הידיים. פעם אחת הייתה בבית השכנים כשהילדים ישנו. אני הפשלתי את הבגדים ונגעתי בבת באיברים הפרטיים".

בהמשך סיפר הקצין בחקירה על אחת הפעמים בהן כמעט נתפס בשעת מעשה:
"הייתה פעם אחת שההורים חזרו במפתיע, הם ראו אותי יוצא מהחדר, אמרתי להם שבדיוק הרדמתי אותם"

במקרה אחר מדבר החשוד על זוג תאומים וקרובי משפחה שעליהם שמר:
"היו בערך שש פעמים עם התאומים. באיזשהו שלב הילדים היו מתחילים לזוז אני הייתי מפסיק והולך"

בהמשך, כשנשאל הקצין אם היו מקרים בהם היו מעורבים קרובי משפחה שלו, ענה:
"כן, עם בת דודה שלי"

בחקירתו שאל החוקר את הקצין אם היום עדיין יש לו מחשבות על ילדים? על כך ענה:
"אני לא אגיד לך שאם אראה ילד בכביש עכשיו, אני לא אחשוב שאם כבר עשיתי למה שלא אעשה עוד"

למרות שהודה - נעצר רק אחרי 8 חודשים

שמונה חודשים תמימים הסתובב ברחובות אדם החשוד כמסוכן לציבור. שמונה חודשים עברו מהיום שבו זומן הקצין מיחידת המודיעין המובחרת לבדיקת פוליגרף שגרתית לפני קבלת דרגה - ועד מעצרו. בבדיקה, שהתקיימה בחודש מרץ שעבר, הוא התוודה על מעשי פדופיליה מחרידים שאותם ביצע לפני שנים.

בהמשך, ב-9 בנובמבר, הוא גם עבר תחקור בידי השב"כ, וגם שם הוא התוודה על מעשיו. אבל משום מה הוא נעצר רק עשרה ימים מאוחר יותר. מדוע? פנינו לצה"ל לבדוק, וקיבלנו את התשובה הבאה: "היום הוגש כתב אישום נגד הקצין. מאחר והנושא תלוי ועומד בשלב זה, לא ניתן להתייחס לטענות נגדו".

17 ילדים וילדות בין הקורבנות

מדובר בקצין צעיר, תושב מרכז הארץ, שמואשם במעשי פדופיליה בקטינים. לאחרונה התפטר עורך דינו של הקצין, עו"ד קובי סודרי, שטען כי מרשו לשעבר שיקר כדי להשתחרר מהצבא. התיק נוהל על ידי חוקרי היחידה המרכזית של המשטרה במחוז המרכז שהתחקו במשך שמונה שנים אחרי המעשים. הם חקרו עשרות ילדים שעליהם עשה הקצין בייביסיטר, אך אלו והוריהם לא ידעו לספר על מקרים בהם הוטרדו.

על פי האישומים נגדו, קורבנותיו של החשוד הם בנים ובנות, 17 במספר, ובמרביתם הוא ביצע את המעשים מספר פעמים. בזמן ביצוע המעשים כולם היו קטינים מגיל שנתיים. את המעשים ביצע הקצין בילדי השכנים במהלך שמרטפות. בין קורבנותיו היו גם חברים של אחיו הקטנים בזמן שהתארחו אצלו בבית, בנות דודותיו בבית דודתו ובמהלך חופשה באילת. מרבית מעשי הסדום בוצעו בשעות הלילה, בזמן שהילדים ישנו.