דמיאן קרליק: הודיתי ברצח כי עינו אותי

בזה אחר זה הגיעו היום לבית המשפט המחוזי בפ"ת דמיאן קרליק, הנאשם ברצח 6 בני משפחת אושרנקו, ואשתו נטליה הנאשמת בסיוע לרצח. לאחר שהודה כבר ברצח, טען היום קרליק בבית המשפט: ההודאה הוצאה ממני בעינויים. אשתו טענה כי לא ידעה שהוא מתכוון לרצוח. מעצרו של קרליק הוארך עד תום ההליכים, מעצר אשתו יידון שוב בהמשך

בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נפתח היום משפטם של דמיאן ונטליה קרליק, הנאשמים בטבח ששת בני משפחת אושרנקו בחודש אוקטובר האחרון. לראשונה מאז נחשפו פרטי הפרשה המזעזעת, נאלצו בני הזוג להשיב לאישומים החמורים נגדם ולמסור את גרסתם באשר למה שאירע באותו הלילה בו נרצחו ששת בני משפחת אושרנקו.

פרקליטו של דמיאן קרליק טען היום במהלך הדיון כי הודאתו של דמיאן, כי דקר למוות בזה אחר זה את בני משפחת אושרנקו, הוצאה ממנו בכוח ותחת עינויים. אשתו נטליה, המואשמת בהריגה, טענה כי לא ידעה כלל על כוונתו של בעלה לרצוח את בני המשפחה. פרקליטה של נטליה, עו"ד אבי כהן, טען כי לפרקליטות אין די ראיות כדי להרשיע אותה בעבירה המיוחסת לה, והוסיף כי נטליה ידעה כי בעלה מתכנן שוד, אך לא רצח.

דמיאן יישאר במעצר עד תום ההליכים

בדיון היום הוחלט להאריך את מעצרו של דמיאן עד תום ההליכים, בעוד שהדיון בעניין המשך מעצרה של נטליה נדחה לפעם הבאה. בבית המשפט ניתן היה לראות היום גם את מאשה אילניק, אחותה של נטליה, וכן א', בתם הקטינה של נטליה ודמיאן, ששמן נקשר לפרשה והן נאשמות בסיוע לרצח.

בחודש נובמבר האחרון הוגש כתב האישום נגד בני הזוג ובו מתואר בין היתר כיצד רצח בדם קר, לכאורה, דמיאן, בזה אחר זה את בני משפחת אושרנקו. בפרטי פרטים מתואר מסע הרצח של בני המשפחה, וכן את הניסיות לטשטש עקבות לאחר הרצח.

טבח משפחת אושרנקו - סיקור מיוחד 

בלעדי: בתו של הרוצח מדברת לראשונה

 

הבת לשוטרים: אבי רוצח סדרתי

 

תיעוד: השניות שאחרי טבח המשפחה

 

הותר לפרסום: פענוח הרצח