מסתמן: נהג המונית יואשם באונס בת 17

נערה בת 17 נמצאה בליל הסילבסטר במונית בת"א, כשהיא בוכה וצועקת לעזרה. הצעירה סיפרה לשוטרים כי נהג מונית שאסף אותה, סטה במהלך הנסיעה ואז התנפל עליה ואנס אותה באכזריות. לאחר שהציגה המשטרה ממצאי DNA, ההערכה היא כי כבר בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום

חשד: נהג מונית אנס נערה באכזריות. ארכיון (חדשות 2)

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגשה הבוקר הצהרת תובע נגד נהג המונית מכפר קרע, החשוד כי אנס בליל הסילבסטר צעירה בת 17 בתל אביב. משטרת מחוז תל אביב הצליחה לזהות DNA בגופה של הצעירה, ראייה שככל הנראה עשויה להעיד על כך שכתב אישום יוגש בקרוב נגד נהג המונית.

המשטרה טוענת כי לאחר האונס, יצא החשוד, בן 45, להטיל את מימיו, ומאחר שהמפתח נשאר במתנע, המנגנון של הרכב גרם לנעילתו. הנהג מצדו מסר גרסה אחרת ואמר ששניהם היו זקוקים לעצירת שירותים ושניהם יצאו יחד. הצעירה חזרה לרכב לפניו, ננעלה ובכתה כי נלחצה. מציאת ה-DNA בגופה מפריכה את הטענה הזו וכתב אישום ככל הנראה יוגש בחמשת הימים הקרובים.

עוברי האורח הזעיקו המשטרה

המקרה המדובר אירע לפני כשבוע, שעות מספר לאחר חגיגות הסילבסטר. עוברי אורח בתל אביב הזעיקו שוטרים, לאחר שהבחינו בצעירה נעולה בתוך מונית כשהיא צועקת לעזרה. השוטרים שמיהרו למקום מצאו את הנערה נסערת ובוכייה. מיד לאחר שחילצו אותה מכלי הרכב, גוללה בפניהם הצעירה בדמעות את הסיפור הקשה.

לטענת המתלוננת היא ביקשה לנסוע לדירת חברים בדרום תל אביב ועצרה מונית. במהלך הנסיעה, כך על פי החשד, סטה הנהג לרחוב חשוך, התנפל עליה וביצע בה את זממו.