ביצע מעשים מגונים בבת 16 במהלך עיסוי

ביהמ"ש המחוזי בחיפה גזר 3 שנות מאסר על תושב פרדס חנה בן 44, מדריך צלילה לשעבר שביצע מעשים מגונים בנערה בת 16 במהלך עיסוי. על פי כתב האישום, במסגרת העיסוי האיש החדיר את אצבעו לאיבר מינה של הנערה, שנמלטה מהמקום לאחר האירוע. "אין בעובדה שמטופלת חושפת את גופה כדי ליתן לגיטימציה לפגיעה בה", כתבו השופטים

מעשה מגונה במהלך עיסוי (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר הבוקר על מרדכי יוסף קסטל, בן 44 מפרדס חנה, שלוש שנות מאסר בעבירות של אינוס ומעשה מגונה. קסטל הודה כי בעת שעבד כמעסה בספא בקיסריה הוא החדיר את אצבעו לאיבר מינה של מטופלת וביצע בה מעשה מגונה. בנוסף נגזרו עליו 12 חודשי מאסר על תנאי ותשלום פיצוי למתלוננת בסך 25 אלף שקלים.

בחודש יולי 2009 הגיעה הנערה בת ה-16, לספא בקיסריה על מנת לקבל עיסוי לרגל יום הולדתו של בן זוגה. המעשה נכנס עם המתלוננת לחדר הטיפול, במסגרת עבודתו כמעסה בספא, והחל לעסותה כשהיא שכובה על בטנה, לבושה בתחתונים ומכוסה חלקית בסדין.

במהלך העיסוי, ולאחר שהנאשם ביקש מהמתלוננת לשכב על גבה, כשהיא מכוסה בסדין בחלקה העליון, החדיר את אצבעו לאיבר מינה ונגע לה בחזה מתחת לסדין, שלא בהסכמתה החופשית. המתלוננת שחשה כי מעשיו של הנאשם חורגים ממגע טיפולי, הפסיקה את מעשיו מיד ויצאה מן החדר.

לפני העסקתו כמעסה בקיסריה עבד קסטל כמדריך צלילה והשתלם בסוגים שונים של עיסויים וטיפולים אלטרנטיביים. הרכב השופטים שהרשיע את קסטל קבע כי הוא ניצל את עיסוקו כמעסה ואת שהייתה של המתלוננת לבדה, ללא בן זוגה, כדי לבצע את המעשה. "אין בעובדה שמטופלת חושפת את גופה לצורכי טיפול כדי ליתן לגיטימציה לפגיעה גסה בפרטיותה ובזכותה על גופה", כתבו השופטים.