כך נראה מכתב האיום של אסי אבוטבול

מסתבר שגם מאחורי סורג ובריח אסי אבוטבול לא מרתיע פחות. במכתב שמוצג כאן לראשונה נחשפים האיומים ששלח העבריין למפקד הכלא. "התפקיד הבא שלך יהיה לפנות מאחזים של מתנחלים, זה מה שמגיע לך", הדגיש אבוטבול. "אנחנו נמחק אותך, אתה אדם רע, ואת ההמשך אתה יודע"

לאחר שהבוקר הוגש כתב אישום נגד אסי אבוטבול בגין איומים על מפקד כלא גלבוע בו הוא שוהה, עכשיו ניתן גם לראות את הנוסח המלא של המכתב המדובר. "אתה בעל עין צרה", פתח אבוטבול את המתקפה, "אתה שוטר ותמיד תישאר כזה. אני ואחי לא נעזוב אותך ושאלוהים ישלם לך באוכל כמו שאתה מתעלל בנו באוכל".

לאחר מכן המשיך אבוטבול והלין על ההגבלות שהוטלו עליו במהלך חגיגת בת המצווה שנערכה לבתו בין כתלי בית הכלא. "העברת לנו מסר לקנות את כל מה שנמצא בקנטינה למען המסיבה", קבל העבריין והוסיף: "ניצלתי את האישור לקניות כדי להעביר מוצרי מזון לחדר שלי ושל אחי, כי אנחנו לא אוכלים את האוכל של בית הכלא מהעגלה כי האוכל קר".

בסיום המכתב קינח אבוטבול בברכה מקורית. "זה רק חלק ממה שתקבל, התפקיד הבא שלך יהיה לפנות מאחזים של מתנחלים, זה מה שמגיע לך", הדגיש. "אנחנו נמחק אותך, אתה אדם רע, ואת ההמשך אתה יודע".

פרקליטיו של אבוטבול, עורכי הדין בני וקרן נהרי מסרו בתגובה כי "אבוטבול לא איים על מפקד הכלא, אלא רק הדגיש שיפנה לערכאות משפטיות כדי לממש את זכויותיו כאסיר".