אישום: אנס ילדה בת 10 תמורת ארטיק

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד תושב יבנה בן 31 שאנס וביצע מעשים מגונים בשכנתו בת ה-10. הנאשם איים להרוג את הקטינה ולאחר שבא על סיפוקו נתן לה ארטיק כדי להרגיע אותה

אם לא תספרי, תקבלי ארטיק. אילוסטרציה (חדשות 2)

לבית משפט המחוזי בבאר שבע הוגש היום כתב אישום חמור נגד תושב יבנה בגין אונס וביצוע מעשים מגונים בילדה בת 10 לפני כעשור.

מכתב האישום עולה כי הגבר בן ה-31 תקף את הילדה תושבת קריית מלאכי ,במספר הזדמנויות, בזמן שהשניים גרו בשכנות. רק שלוש שנים לאחר מכן היא אזרה אומץ והתלוננה במשטרה.

מכתב האישום עולה כי באחד המקרים פגש הנאשם את הילדה בכניסה לבית המגורים והורה לה לעלות לביתו. המתלוננת סירבה, אך הנאשם לא הרפה. על פי כתב האישום הוא דחף אותה לביתו, הציג בפניה אקדח ואזיקים ואיים עליה כי יעשה בהם שימוש אם תספר למישהו על מעשיו. לאחר שביצע בה את זממו והגיע לסיפוק מיני, ניסה הנאשם להרגיע את הילדה הבוכייה והציע לה ארטיק.

מוקדם יותר הובא לבית משפט השלום בתל אביב תושב פתח תקווה בן 48, החשוד כי ביצע מעשים מגונים בילדה בת 13. האיש, שבתקופה האחרונה שימש כמנהל עמותה לנזקקים הפועלת בעירו, נהג לסייע לחולת סרטן בניהול משק הבית.

במהלך התקופה בה השניים התיידדו האיש יצר קשרי אמון עם החולה ועם בתה בת ה-13, וכאשר אושפזה האם בבית החולים ניצל את היעדרותה וביצע מספר מעשים מגונים בילדתה, כך טוענת המשטרה. המשטרה תבדוק האם האיש ביצע מעשים מגונים גם כשהאם שהתה בבית והאם היו עוד מספר הזדמנויות אותן ניצל כדי לבצע בילדה את זממו מעבר לאלה שדווחו.