ביהמ"ש העליון שחרר את בני משפחת אלפרון

האחים אריה וניסים והאחיין דרור אלפרון, הנאשמים יחד עם אדם נוסף בשם אייל גידו במעורבות בקטטה האלימה בבית העלמין בדימונה, שוחררו היום מחוסר ראיות ממעצר בידי שופט בית המשפט העליון אשר גרוניס. עורכת דינם של האלפרונים בשיחה עם חדשות 2: "הראיות לא היוו בסיס חזק להשאירם במעצר"

שופט בית המשפט העליון אשר גרוניס החליט היום לשחרר ממעצר את בני משפחת אלפרון החשודים במעורבות בקטטה האלימה בבית העלמין בדימונה לפני כשלושה חודשים. האחים אריה וניסים והאחיין דרור אלפרון, יחד עם החשוד נוסף בשם אייל גידו מואשמים בתקיפה בנסיבות מחמירות, סחיטה באיומים, החזקת נשק ובניסיון פציעה.

השופט גרוניס קבע כי אין ראיות מספקות להשאירם במעצר עד תום ההליכים. עורכת דינם של בני משפחת אלפרון, עו"ד שילה דורפמן-אלגאי, מסרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי היא "מברכת על החלטת השופט לשחרר את בני המשפחה, שקיבל את עמדתנו וקבע, כפי שחזרנו וטענו מהיום הראשון כי אין ראיות לכאורה נגד הנאשמים".

הארבעה נעצרו בחודש נובמבר השנה בתום הלוויה של קרובת משפחה בבית העלמין בדימונה. המעצר בוצע לאחר שאלמוני התקשר למשטרה וטען כי הארבעה היו מעורבים בקטטה ותקפו אדם אחר. ברכבם של בני המשפחה נמצאו כלי נשק רבים, בהם פטישים ונונצ'קות. במשפחה טוענים כי מדובר בברזלים שלא שימשו ככלי תקיפה.

כחודש לפני כן נעצר - ויומיים אחר כך שוחרר - דרור אלפרון, בחשד למעורבות בפרשת סחיטה ואיומים. במשטרה החליטו כי אין מספיק ראיות כרגע על מנת להחזיק באלפרון, אך הדגישו כי בכוונתם להמשיך בחקירה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

הווידאופדיה: יעקב אלפרון