החשפנית ממשיכה לחשוף פרטים: "פחדתי שייתן לי בוקס בפנים"

פרטים נוספים מתפרסמים מעדותה של החשפנית שהתעמתה עם סרן אפרתי בליל ניסיון האונס בנמל ת"א. בתגובה לעדות, אומרת עורכת דינו של סרן ארז אפרתי: "הוא עומד בגרסתו, לא הוא תקף באותו הלילה". על העדות: "הם שיחקו ב'משחק החתן'", ומדגישה: "ליבו של ארז עם המתלוננת". צפו בעימות בין עורכות הדין של שני הצדדים

העדויות נגד מאבטח הרמטכ"ל ממשיכות להצטבר: החשפנית שסיפרה כי סרן ארז אפרתי סטר לה בלילה בו אנס לכאורה את הצעירה בנמל תל אביב, שופכת פרטים נוספים על אותו ערב מיסתורי. "הוא היה אלים, פחדתי שהוא ייתן לי בוקס וישבור לי את האף", היא משחזרת באימה בראיון ל"ידיעות אחרונות".

"זה היה מפחיד שהוא יחכה לי אחרי היציאה מהעבודה", היא מספרת. "כששמעתי מה שקרה הייתי בשוק, רק אחרי ששמעתי הבנתי איזה משמעות הייתה לזה...הבנתי איזה מזל היה לי . מזל מלמעלה שהוא לא חיכה לי שם", מתוודה החשפנית.

"החשפנית שיחקה עם סרן אפרתי ב'משחק החתן', כשנענעה את ישבנה בפניו" - כך אמרה אמש עו"ד קרן נהרי, פרקליטתו של  אפרתי, ומדגישה: "ארז עומד בגרסתו ומדגיש כי זה לא היה הוא. היה לו בלק-אאוט באותו הלילה". את הדברים אמרה עו"ד נהרי בתכנית "אנשי היום" עם גדי סוקניק ב"רשת".

עו"ד נהרי התעמתה בשידור עם חדווה באום, עורכת דינה של המתלוננת. עד מהרה התפתח בין השתיים דין ודברים בדבר הראיות והעדויות במשפט. "הראיות מראות שלבחור הייתה נטייה לאלימות", אמרה עו"ד באום, והמשיכה: "אני מכירה את הנסיבות בתיק".

"לבו של ארז עם המתלוננת"

נהרי הדגישה מצידה כי ביקשה מהשופט לשלוח את סרן אפרתי לבדיקה פסיכיאטרית, על מנת לנסות ולבדוק אם אכן היה ביכולתו להבחין בין טוב לרע בליל התקיפה. "אנחנו טוענים כי הוא לא עשה את זה", אמרה עו"ד נהרי. "ארז זוכר שהוא לא עשה את זה".

עם זאת, עו"ד נהרי טענה כי למרות ההכחשות, אפרתי מזדהה עם המתלוננת. "לבו איתה, זה לא שהוא חושב שהיא לא מסכנה", אמרה - ומתחה מאידך גם לא מעט ביקורת על עבודת המשטרה בתיק: "גם הפסיכיאטר אמר שאופן בדיקת הראיות היה לא מקצועי".

החשפנית: "הוא נתן לי סטירה חזקה בתחת"

אתמול בבוקר פורסמו לראשונה עדויות חדשות מתוך חקירת התקיפה באותו הלילה, בנמל בתל אביב. על פי העדויות, ארז וחבריו הגיעו למועדון ה"פוסיקט" בנמל, שם חברו למסיבת רווקים אחרת והמשיכו לשתות לשכרה. לפני שנכנסו למועדון, הספיק אפרתי לשלוח הודעת טקסט לארוסתו, בה כתב "אני אוהב אותך".

מהעדויות במשטרה עולה שמ', החשפנית שניהלה את הערב רקדה על הבמה עם אפרתי וחוגגים נוספים. בשלב מסוים היא התיישבה עליו ורקדה כשידיו נמצאות מאחורי גבו. "במקום שהידיים שלו יישארו מאחור, הוא נתן לי סטירה חזקה בתחת", סיפרה מ' לחוקרים. "החזרתי לו סטירה לפנים ואמרתי לו לרדת מהבמה".

"אחר כך הסתובבתי לידו ואז הוא נתן לי שוב מכה בתחת ואני החזרתי לו בסטירה על הפנים", סיפרה מ'. "ירדתי מהבמה והלכתי להתלונן עליו בפני בעל המועדון, כי זה היה בניגוד להוראות של המועדון".

כתב האישום נגד המאבטח מגולל את מעשיו החמורים לכאורה של אפרתי הנאשם בעבירות של ניסיון אינוס בנסיבות מחמירות, ניסיון לבצע מעשה סדום, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, תקיפה על מנת לבצע פשע, איומים וכן התנגדות ללכידה כדין. בכתב האישום מופיעים 79 עדים וההערכה היא שהמתלוננת שהותקפה תעיד נגד אפרתי.