החשפנית: מאבטח הרמטכ"ל סטר לי מאחור לפני ניסיון האונס

"הוא ישב ואני רקדתי מולו, במקום שהידיים שלו יישארו מאחור הוא נתן לי סטירה חזקה בתחת", כך מתארת מ' החשפנית במועדון הפוסיקט את התנהגותו התוקפנית של ארז אפרתי שעות ספורות לפני האונס. עדויות נוספות מגלות שמאבטח הרמטכ"ל בילה ב-3 מקומות שונים לפני שפגש בא', ואז לפי כתב האישום התנפל עליה וגרר אותה לשיחים

ערב רווי אלכוהול, בילוי בשני מועדוני חשפנות והתנהגות תוקפנית כלפי המלצריות והחשפניות. כך עולה מעדויות חדשות שנחשפות בעיתון "ידיעות אחרונות" מהאנשים שראו את מאבטח הרמטכ"ל ארז אפרתי בשעות שלפני ניסיון האונס לכאורה.

התחנה הראשונה של אפרתי הייתה במועדון בהרצליה, לשם הגיע עם חבריו בסביבות השעה 22:00 בלילה לפני כשלושה שבועות.מצלמות האבטחה במועדון מתארות את כמויות האלכוהול הגדולות שזרמו באותו ערב ומראות את אפרתי שותה מהבקבוקים שעל השולחן. בהמשך הגיעו החשפניות שהעידו במשטרה על ההתנהגות האגרסיבית של ארז וחבריו.

בשלב מסוים, תפס אחד מחבריו של אפרתי את ידה של אחת המלצריות ושאל אותה: "לא אמרת שאת מתכוונת לרקוד על הבר ולהוריד חולצה?" המלצרית סיפרה שהופתעה מדבריו של החבר, התרחקה מהחבורה וביקשה מהאחראי שמישהו אחר ישרת אותם.

ארז וחבריו לא הסתפקו במופע החשפנות שבו צפו והמשיכו למועדון ה"פוסיקט" בנמל תל אביב, שם חברו למסיבת רווקים אחרת והמשיכו לשתות לשכרה. לפני שנכנסו למועדון, הספיק אפרתי לשלוח הודעת טקסט לארוסתו, בה כתב "אני אוהב אותך".

ממועדון חשפנות אחד לאחר

מהעדויות במשטרה עולה שמ', החשפנית שניהלה את הערב רקדה על הבמה עם אפרתי וחוגגים נוספים. בשלב מסוים היא התיישבה עליו ורקדה כשידיו נמצאות מאחורי גבו. "במקום שהידיים שלו יישארו מאחור, הוא נתן לי סטירה חזקה בתחת", סיפרה מ' לחוקרים. "החזרתי לו סטירה לפנים ואמרתי לו לרדת מהבמה".

"אחר כך הסתובבתי לידו ואז הוא נתן לי שוב מכה בתחת ואני החזרתי לו בסטירה על הפנים", סיפרה מ'. "ירדתי מהבמה והלכתי להתלונן עליו בפני בעל המועדון, כי זה היה בניגוד להוראות של המועדון". כשסיימו לחגוג במועדון - עברו למסעדה הסמוכה, שם על פי העדויות הוא שתה רק מים קרים.

בשלב הזה התקשרה ארוסתו של אפרתי לטלפון הנייד שלו והוא שוחח עמה וביקש שתדליק לו את הדוד. בהמשך, על פי כתב האישום, עקב אפרתי אחר א' שהייתה בדרכה לאוטו. על פי עדותה של א' הוא הגביר את הקצב ככל שהתקרבה לאוטו, ואז כשהתיישבה במכונית, הוא פתח את הדלת והוציא את המפתחות מהסוויץ'.

"מצטערת שלא הצלחתי לברוח ממנו"

תחילה היא חשבה שברצונו לשדוד אותה, לכן יצאה מהמכונית ואמרה לו שייקח כל מה שהוא רוצה. אך אפרתי, לפי עדותה של א', גרר אותה מהכתפיים לכיוון השיחים וניסה לאנוס אותה פעמיים. "הוא הפיל אותי עם הפנים על האדמה והבוץ, הוריד לי את הגדים ואחר כך הוריד את שלו", סיפרה א'. "כל הזמן הזה הוא פוצץ לי את הראש במכות. ניסיתי לשרוט אותו ולצעוק ושבלב מסוים אנשים שמעו אותי".

לאחר שניצלה מניסיון האונס, התקשרה לאביה בבכי ואמרה לו "אבא, אנסו אותי". הודות לאנשים שעזרו לה, ניצלה א' מאונס, אך החוויה הקשה שעברה עליה באותו לילה, תלווה אותה עוד זמן רב. "אני מרגישה מזוהמת וכועסת על עצמי שלא הצלחתי לברוח ממנו", אמרה בצער. "שלא הנעתי את האוטו וברחתי משם".

כתב האישום נגד המאבטח מגולל את מעשיו החמורים לכאורה של אפרתי הנאשם בעבירות של ניסיון אינוס בנסיבות מחמירות, ניסיון לבצע מעשה סדום, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, תקיפה על מנת לבצע פשע, איומים וכן התנגדות ללכידה כדין. בכתב האישום מופיעים 79 עדים וההערכה היא שהמתלוננת שהותקפה תעיד נגד אפרתי.

רגע לפני שהעשור מסתיים, בואו לבחור את אישיות העשור שלכם!! הצביעו בסקר המפורסם בדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק.   

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

צפו בשחזור של עד הראייה המרכזי לאונס בנמל ת"א

ארוסת המאבטח מתעקשת: "ארז חף מפשע"

 חבריו של המאבטח: "יהיו הפתעות"

ה-DNA של הקצין החשוד באונס בנמל ת"א תואם לממצאים על גופה

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס