3 קטינים הפכו נער לעבד מין בבית המעצר

מקרה חמור של התעללות מינית נחשף הבוקר עם הגשת כתב אישום נגד 3 נערים בני 15-17 מהצפון שהתעללו מינית בנער אחר ששהה עמם במעצר. מכתב האישום עולה שהשלושה גררו את הנער לחצר בית המעצר קישון, שם ביצעו בו מעשים מגונים וחוררו את אוזנו באמצעות כבל חשמלי כדי לסמנו כעבד שלהם

אונס בבית המעצר (חדשות 2)

אונס בבית המעצר: נער בן 17 התלונן לאחרונה כי שלושה נערים אחרים בני 17 ו-15 תקפו אותו מינית בבית המעצר קישון וביצעו בו מעשי סדום, כל זאת במהלך טיול בחצר בית המעצר.

האירוע התרחש לפני כשלושה שבועות כשאחד הנערים תקף את המתלונן בפניו באגרופים. בהמשך כל השלושה הובילו את הנער לתא שירותים שנמצא בחצר בית המעצר, שם הפשיטו אותו וביצעו בו מעשי סדום למרות שזה התחנן שיפסיקו.

סימנו את הנער כעבד בעזרת כבל חשמלי באוזנו

גם לאחר שהראשון סיים לבצע את המעשים, המשיכו שני הנערים האחרים לפי התור להתעלל בנער, כאשר השניים הנותרים אוחזים את המתלונן על מנת שלא יזוז. לאחר שהסיוט הזה הסתיים, אחד הנערים התוקפים לקח כבל חשמלי וחוררו באמצעותו את אוזנו של המתלונן.

הם "הורו למתלונן להשאיר את הכבל באוזנו ואמרו לו שכך הוא מסומן כעבד שלהם", נכתב בכתב האישום שהגישה הבוקר פרקליטות מחוז חיפה לבית המשפט המחוזי בעיר. "מיד לאחר סיום מעשיהם, איימו הנאשמים על המתלונן שאם יספר על מעשיהם לאיש יפגעו בחייו - כשהם עושים זאת בכוונה למנוע ולהכשיל הליך שיפוטי ולהביא לעוות דין".

ככל הנראה הנערים התוקפים, המתגוררים בכפר מכר, בחדרה ובחיפה, הכירו זה את זה בבית המעצר. השלושה נאשמים בביצוע מעשי סדום בנסיבות מחמירות, פציעה בנסיבות מחמירות ושיבוש הליכי משפט.

משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה: "משנודע לשירות בתי הסוהר אודות המקרה, הועברו כל הפרטים לידי משטרת ישראל. עקב העובדה שהנושא מונח לפתחו של בית המשפט, לא נוכל להרחיב מעבר לכך".