"האם המרעיבה מציירת עצמה כמסכנה"

גם היום לא הגיעה האם המרעיבה לדיון בעניינה. עורכי דינה טוענים כי נבצר ממנה להגיע לדיון בשל מצבה הבריאותי - אחרי הלידה חשה האם שיתוק חלקי בגפיה התחתונות. גורמים בפרקליטות מעריכים כי מאז הרחקת ח' מחזקת אמו ונסיעת שלושת ילדיה ללונדון - האם מציירת עצמה כמסכנה כהמשך ישיר לתסמונת מינכהאוזן ממנה היא סובלת

האם המרעיבה. "ממציאה" מחלות? (חדשות 2)

על רקע דיון נוסף בעניינה של האם החשודה בהרעבת בנה ח' שנערך הבוקר, נפגשו שוב הצדדים בבית המשפט המחוזי בירושלים. האם, שמאז לידתה לא נכחה בשום דיון, לא התייצבה גם הפעם.

עורכי דינה ביקשו מבית המשפט לקיים את הדיון בדלתיים סגורות לאור פירוט מצבה הרפואי האישי ובית המשפט נענה לבקשתם. במהלך הדיון פורטו הסיבות לכך שנבצר מן האם להגיע לדיון, כפי שהתפרסם כי אחרי הלידה חשה האם שיתוק חלקי בגפיה התחתונות.

גורמים בפרקליטות מעריכים, כי "מאז הרחקת ח' מאמו ונסיעת שלושת ילדיה ללונדון לשהות בבית סביהם האם מציירת עצמה כמסכנה כהמשך ישיר לתסמונת מינכהאוזן ממנה היא סובלת", מציינים הגורמים, "אם בעבר דובר על השפעת התסמונת בקשר לבנה כעת היא מציגה מצג שווא בנוגע לעצמה כחלק מהתסמונת".

בית המשפט הורה לסנגוריה של האם לענות על כתב האישום החמור נגד האם במהלך שלושת הימים הקרובים, אי-תשובה מבחינה משפטית תהווה הודעת כפירה בכתב האישום. דיון נוסף נקבע ליום שני אז ייקבעו תאריכים לשלב ההוכחות והעדויות בהמשך משפטה של האם.