בעלה של רגינה קרוצ'קוב: היא תכננה להרוג את בננו

אביו של מיכאל, שהוטבע למוות על ידי אמו בגיגית, האשים בבית המשפט את רעייתו בכך שתכננה להרוג את הילד בן ה-4. "אני לא מאמין שזה קרה פתאום", העיד האב. "הרבה פעמים היא אמרה לי - יהיה לנו סוף"

הטביעה את בנה בגיגית. רגינה קרוצ'קוב (חדשות 2)

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הגיעה היום לדיון בטיעונים לעונשה רגינה קרוצ'קוב, האם המואשמת כי הטביעה למוות בגיגית את בנה מיכאל בן ה-4 לפני כשנה. במסגרת הסדר טיעון, הוחלט  להאשים אותה בהריגה ולא ברצח.

במהלך הדיון טען סרגיי, אביו של מיכאל, כי מעשיה של רגינה לא נעשו בלהט הרגע. ""אני בטוח שהיא תכננה את זה מראש", ציין האב. "לא מאמין שזה קרה פתאום. הרבה פעמים היא אמרה לי - יהיה לנו סוף".

אביה של רגינה עלה לדוכן כעד אופי מטעם ההגנה והסביר כי בתו הייתה שרויה בדיכאון עמוק תקופה ארוכה ולא דיברה עם אנשים. "ניסיתי לשכנע אותה ללכת לפסיכיאטר אבל לא דמיינתי שזה יגיע לכזה מצב", הדגיש האב יורי והוסיף כי בתו "קיבלה את העונש הכבד ביותר שיכלה לקבל".

בספטמבר 2008 מילאה האם גיגית במים וחיכתה לרגע בו אחיה יעזוב את דירתה, ואז הטביעה את בנה עד שנפח את נשמתו.

לאחר שמת מיכאל הקטן, התקשרה קרוצ'קוב למשטרה וסיפרה להם בקור רוח מקפיא "הרגתי את הילד שלי". היא לא ענתה לשאלות המוקדנית וניתקה את השיחה. המשטרה איתרה את מקור השיחה והשוטרים שפרצו לדירה גילו את גופתו של מיכאל בן הארבע כשהוא שרוע על המיטה.

לפני שבית המשפט קיבל את הסדר הטיעון, פנה סרגיי, בעלה של רגינה, כתב מכתב לשופטים ובו התחנן בפני בית המשפט שלא לקבל את העסקה. "אני רוצה לשתף אתכם בצער שהחל לפקוד אותי לפני שנה בדיוק, באותו יום לבי פשוט מת", כתב האב. "קשה לי לבטא רגשות, קשה לי לבכות, אהבתי את בני. מיכאל היה האור בעיני. הקשר בינינו היה חם ואוהב. באותו יום גם איבדתי את עצמי".

במכתב סיפר סרגיי כיצד כילד גדל ללא אב. לדבריו, הוא ראה במיכאל ז"ל את ההזדמנות להיות עבורו האב שמעולם לא היה לו. במהלך המכתב מפציר אביו של הילד בבית המשפט שלא לקבל את הסדר הטיעון, מתוך רצון שרגינה תשלם מחיר כבד יותר על מעשיה ותשב בכלא במשך כל ימי חייה.

המואשמת בהטבעת בנה כופרת באשמה

אחיה של הנאשמת בהטבעת בנה חשוד ברצח אמו

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק