ילד השוקולית: "לא שותה שוקו"

לפני כמה חודשים יצא רועי קרויטורו במאבק נגד חברת "שטראוס", בטענה שהיא משתמשת בתמונתו על אריזות שוקולית בעשור האחרון בניגוד לחוק. לפני 3 שבועות הורדו האריזות מהמדפים ובעוד כשבועיים צפוייה החלטה באשר לפיצוי. צפו ב"ילד השוקולית" מדבר

"זה נפל עלי במכה, פשוט במכה. איך שזה הגיע למדפים, ישר 'שוקו שוקו'. זה לא נגמר הדבר הזה, הגיע איתי לכל מקום". כך אמר היום אמר רועי קרויטורו, שזכה לכינוי "ילד השוקולית". אם הוא נראה לכם מוכר, זה בגלל שגם אתם קניתם אריזת שוקולית כשפניו מתנוססים מעליה. אך מעכשיו, לא תוכלו לראות את פניו, כיוון שבהוראת בית המשפט, האריזות הללו הוסרו מהמדפים.

לפני כמה חודשים יצא קרויטורו במאבק נגד חברת "שטראוס", בטענה שהיא משתמשת בתמונתו על אריזות שוקולית בעשור האחרון בניגוד לחוק. לפני שלושה שבועות הודיעה החברה כי היא מסירה את האריזות מהמדפים, ומחליפה את התמונה.

"קודם כל אני שמח שהפרצוף שלי יורד מהמדפים, ואני מקווה שנגיע להסכמה. יש כאלה שמזהים אותי, יש כאלה שאומרים שאני מוכר", אומר קרויטורו שמנסה להתעלם מהפונים אליו ומשאלותיהם. "שואלים אותי שאלות על האריזה, אם אני מקבל את זה חינם לכל החיים, ואני מנסה להתעלם".

לא שותה שוקו

ומה השאלה ששואלים אותו הכי הרבה? בוודאי ניחשתם ששאלת השאלות היא האם הוא שותה שוקו. התשובה של קרויטורו קצרה ותקיפה: "בוודאי שלא".

עו"ד גלעד קורינאלדי המייצג אותו אמר: "אנו רואים שבית המשפט העליון, שדן בפרשת ילד השוקולית, דן בעניינים גדולים וקטנים וזו נקודת אור. אנו מקווים ששטראוס ידעו לפצות את הילד כפי שצריך".