אחרי 15 שנה: רוצח אחותו נתפס

כתב אישום יוצא דופן הוגש היום נגד תושב שועפט, בגין רצח שבוצע לפני 15 שנים. על פי כתב האישום, האיש רצח את אחותו על רקע כבוד המשפחה לעיני שלושת ילדיה ב-23 דקירות סכין. לאחר הרצח הוא נמלט לבית לחם, שהה שם שנים ארוכות, עד שלא מזמן עשה את הטעות, חזר לישראל - ונעצר

נתפס אחרי 15 שנים. אילוסטרציה (חדשות 2)

טחנות הצדק עובדות לאט - אבל עובדות: כתב אישום יוצא דופן הוגש היום בבית המשפט המחוזי בירושלים נגד תושב העיר בגין רצח אחותו - שבוצע לפני 15 שנים.

על פי כתב האישום, נביל אבו חדיר, תושב שועפט בן 39, רצח את אחותו הגדולה ממנו בשלוש שנים על רקע כבוד המשפחה, ב-23 דקירות סכין מול עיניהם של שלושת ילדיה.

כתב האישום מתאר כיצד עקב אבו חדיר אחר אחותו וילדיה: "כשעמדו לעלות לאוטובוס, הגיח הנאשם בין האוטובוסים שעמדו בתחנה, תפס את המנוחה בשערותיה והחל דוקר אותה באמצעות סכין - שברייה, בכל חלקי גופה, בכוונה לגרום למותה".

"הנאשם דקר את המנוחה 23 דקירות בגבה, בחזה, בפניה ובגפיה העליונות", נכתב בכתב האישום, אשר בסופן איבדה האחות דם רב ומתה מפצעיה.

לאחר הרצח, לפני 15 שנה, נמלט אבו חדיר לבית לחם. הוא התגורר בשנים שחלפו בשטח הרשות הפלסטינית, עד שלאחרונה עשה את הטעות - וחזר לשטח ישראל. בבדיקה שגרתית נבדקו תעודותיו ואז התברר: מדובר ברוצח הנמלט. הוא נעצר מיד, והיום הוגש נגדו כתב אישום באשמת רצח בכוונה תחילה.