מאסרי עולם למשה ורפי אוחנה שהורשעו ברצח

בית המשפט המחוזי בת"א קיבל היום את בקשת המדינה - והחליט להטיל עונש מצטבר על האחים רפי ומשה אוחנה, וכן על חברם צ'רלי שיטרית: רפי נידון למאסר עולם ול-20 שנה נוספות בכלא, אחיו ושטרית נידונו למאסר עולם ו-10 שנות מאסר נוספות

עונשי מאסר כבדים על האחים אוחנה: בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגזרו היום עונשי מאסר עולם על האחים רפי ומשה אוחנה בגין רצח חיים שרעבי, בהריגתו של תומר שבת ובגין עוד שני נסיונות רצח.

העבריין רפי אוחנה נידון למאסר עולם ולעוד 20 שנות מאסר, אחיו משה אוחנה נידון למאסר עולם ולעוד 10 שנות מאסר במצטבר, וחברם של השניים צ'רלי שיטרית נידון אף הוא למאסר עולם ול-10 שנות מאסר נוספות.  

בכך למעשה קיבל השופט צבי גורפינקל את בקשת הפרליקטות, לפיה עונשי המאסר של השלושה יהיו במצטבר, ולא בחופף. לפני כשבועיים הגישה הפרקליטות את הבקשה, ובה נכתב בין השאר: "העבירות בהן הורשעו הנאשמים מעלות מסכת אלימות ממש בלתי נתפסת...באורך תקופה של חמישה חודשים, על מזבח יצר הנקמה וסכסוכים בין עבריינים, מוקרבים חיי אזרחים תמימים וחפים מכל פשע".

יצאו למסע נקמה

לפני כחמש שנים חברו העבריינים האחים אוחנה לצ'ארלי שיטרית, אשר בוגנה ודוד עקיבא, במטרה לצאת למסע נקמה נגד משפחות הפשע אברג'יל ואלפרון, על רקע הירצחו של אחיהם חנניה אוחנה.

במסגרת הנקמה נרצחו תומר שבת וחיים שאבי, ונעשו נסיונות לפגוע גם בעבריינים אחרים, בהם חיים זריהן ושלום דומראני. שמם של האחים אוחנה נקשר גם בפרשת הנחת מטען החבלה ברכבו של יעקב אלפרון, אשר הביא למותו בנובמבר אשתקד, אך המשטרה לא הצליחה להוכיח קשר למעורבותם ברצח.