צפו בגנב מתבלבל ולוקח כסף מזויף

מצלמת האבטחה בחנות "מנטה" ברמת פולג הצליחה לתעד שודד לא חכם במיוחד שתכנן לשדוד את המקום. על פי כתב האישום שהוגש לבית המשפט פרץ אחד הצעירים למקום בעוד חברו השגיח בחוץ. כשהוא מנסה להתיר את פניו חיפש הגנב שלל, אך כל מה שעלה בחכתו היה שטר מזויף של 100 שקלים

שני צעירים שפרצו לחנות "מנטה" שבמרכז פולג סמוך לנתניה, לא חשבו שהשלל שאיתו ימלטו יהיה רק שטר מזויף של 100 שקל. מצלמת האבטחה שהייתה במקום תיעדה את השודד, בעודו מנסה להסתיר את פניו, לא בהצלחה רבה, ועזרה למשטרה ללכוד אותו ואת חברו לעברה ולהעמיד אותן לדין.

על פי כתב האישום שהוגש היום לבית משפט השלום בנתניה, הצעירים סלומון כהן ונתנאל טורגמן תושבי העיר, הגיעו ביום שלישי שעבר בשעה 03:05 לפנות בוקר לחנות בכוונה לפרוץ למקום.

כהן בן 18, מואשם כי נכנס לחנות כשהוא מסתיר את פניו, בעוד שחברו נשאר בחוץ כדי להשגיח שלא מגיעים בני אדם או משטרה לאזור. על פי כתב האישום הצעיר נכנס לחנות וגנב ממגירה שטר שמצא.

לרוע מזלם של השניים, השטר שנלקח על ידם היה מזויף. אחר כך נמלט כהן מהחנות כשהמצלמה במקום מתעדת את ההתרחשות כולה. בנוסף לכתב האישום הגישה המשטרה בקשה למעצר עד תום ההליכים של שני הנאשמים בפריצה.