אישום: צעיר מבת ים חטף, איים והטריד קטינה

צעיר מבת ים מואשם כי חטף קטינה שהכיר בבית הספר של אחותו, איים עליה שלא לספר או להתקשר לאמה - וביצע בה מעשים מגונים. במקרה אחר מואשם הצעיר כי איים בסכין על תושב העיר. הפרקליטות ביקשה להאריך מעצרו עד תום ההליכים

חשד: חטף וביצע מעשה מגונה בקטינה. אילוסטרציה (חדשות 2)

בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום כתב אישום נגד צעיר בן 24, תושב בת ים, באשמת חטיפה, איומים ומעשה מגונה בקטינה שהכיר בבית ספר בעיר. הצעיר מואשם במקרה נוסף גם בתקיפה ואיומים של אדם נוסף בעיר, תוך כדי איומי סכין.

בראשית אוקטובר פגש הצעיר בקטינה שהייתה בדרכה לבית הספר. "הוא ביקש ממנה לחכות עמו לאחותו עד שהיא תבוא מבית הספר", נכתב בכתב האישום. הקטינה סירבה, והוא אחז בידה והוביל אותה לדירת חדר ששכר בעיר - בניגוד לרצונה.

תקף בסכין אדם נוסף - על רקע סכסוך בין השניים

שם, על פי כתב האישום, אסר עליה הצעיר להתקשר לאמה וביקש ממנה שתשכב ותירדם על ברכיו. "הוא נישק את הקטינה בידיה בכוח, על אף התנגדותה, ליטף את רגליה באצבעותיו מעל לבגדיה, חיבק אותה ונישק אותה בלחי מספר פעמים", נכתב בכתב האישום.

ואולם, במהלך חקירתו התברר כי הצעיר תקף גם אדם נוסף בעיר - תוך שהוא מאיים עליו בסכין. בכתב אישום נוסף שיוחס לו היום, נאמר כי בסוף החודש שעבר תקף הצעיר את האדם עקב סכסוך בין השניים - ופצע אותו. "הוא הצמיד לו סכין ללחי ואיים עליו", נכתב בכתב האישום.

הפרקליטות הגישה היום לצד שני כתבי האישום בקשה להשאיר את הצעיר הנאשם במעצר עד תום ההליכים נגדו.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2