החיילת מרצח קרפ כופרת באשמה: אין לי חלק ברצח

אור לוי בת ה-19, שהואשמה כי לא מנעה את רצח אריק קרפ לפני כשלושה חודשים ממשיכה לכפור באשמה. "דינה אינו שונה מדינה של הקטינה - ששוחררה", מדגיש עורך דינה. "יש לנקותה מאשמה"

החיילת אור לוי (חדשות 2)

ממשיכה לכפור באשמה: אור לוי, החיילת הישראלית בת ה-19 המואשמת בכך שלא סייעה למנוע את רצח אריק קרפ ז"ל לפני כשלושה חודשים בחוף תל ברוך בתל אביב, ממשיכה גם היום להכחיש כי היה לה חלק ברצח המזעזע.

"דין הלקוחה שלי אינו צריך להיות שונה מדין הקטינה שהייתה מעורבת אף היא באירוע - ושוחררה לביתה", הסביר פרקליטה, עו"ד ניר אלפסה מטעם הסנגוריה הציבורית, בדיון הבוקר בבית משפט השלום בתל אביב.

לאחר מעצרן של שתי הצעירות, שבילו יחד עם תוקפיו של קרפ, החליטה המשטרה לשחרר את הקטינה שבילתה עם החבורה. זאת, בטענה כי ניסתה להתנגד לתוקפים, ואף הותקפה בעצמה על ידם במכת אגרוף. עם זאת, עו"ד אלפסה טוען: "אין הבדל בין השתיים, יש לנקות את האשמה של החיילת לוי".

עם הגשת כתב האישום נגדה, כינתה לוי את התוקפים "אנשים מגעילים". "אני מצטערת שהסתובבתי איתם בכלל, אני לא סובלת אותם יותר".

כתב האישום: רצח בדם קר

שלושת הנאשמים ברצח הם ג'מיל עדס (25), עבד אל-רחמן עדס (21) וקטין בן 17 מג'לג'וליה. "הם רצחו את הנאשמים בדם קר, בלא שקדמה לכך התגרות לפני המעשה", נכתב בכתב האישום. השלושה מואשמים גם בעבירות נוספות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ותקיפה בנסיבות מחמירות.

"הנאשמים המטירו בתקיפתם סדרת אגרופים חזקים בפניו, בחלקי ראשו, בפלג גופו העליון, ובעטו בו בעוצמה, בראשו ובצלעותיו", נכתב בכתב האישום. "גם לאחר שנפל המשיכו הנאשמים בתקיפה ולא שעו לבקשתו לחדול מהמעשים". גם לאחר שקרפ ז"ל הצליח לקום על רגליו, רדפו אחריו השלושה, הפילו אותו בשנית והמשיכו להכותו. קרפ סבל מפגיעה רב מערכתית, וגופתו נמשתה מהמים בבוקר שלמחרת.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

הלינץ' בטיילת - סיקור מיוחד:

הלינץ' בטיילת: החשוד הודה - ושיחזר את הרצח

מאות ליוו את אריק קרפ למנוחת עולמים

סקר חדשות 2: הציבור חושש מאלימות

אחיו של הנרצח בראיון מיוחד

פקח בחוף: הצעירים כבר תקפו כאן

אביה של החשודה בלינץ': "הלוואי והאשמים יבואו על עונשם"

לינץ' אכזרי בחוף הים של תל אביב