מאסר עולם לשני בני מיעוטים שרצחו הומוסקסואל בת"א

ביהמ"ש המחוזי בת"א הרשיע הבוקר את תושב ישראל ותושב השטחים ברצח של עמוס טל, הומוסקסואל מתל אביב, לפני כשנתיים וחצי. השניים הגיעו לדירתו של טל כדי לקיים עימו יחסי מין תמורת תשלום, דקרו אותו כ-101 פעמים באמצעות סכין מטבח והותירו אותו להתבוסס בדמו למוות

רצחו את טל אחרי שקיימו עמו יחסי מין בדירתו. אילוסטרציה (חדשות 2)

רצחו הומוסקסואל ב-101 דקירות סכין: בית המשפט הרשיע הבוקר את מוחמד בן ג'מאל מובארק ועל פריד בן עודה אלענמי, האחד תושב ישראל והשני תושב השטחים, ברציחתו של עמוס טל, הומוסקסואל מתל אביב וגזר עליהם מאסר עולם. השניים דקרו את טל עם סכין מטבח לפני כשנתיים וחצי, כשהגיעו לדירתו לקבל שירותי מין.

הרכב שופטי בית המשפט המחוזי בתל אביב - השופטים נורית אחיטוב, מרים דיסקין ורענן בן-יוסף, קיבל הבוקר את כתב האישום שהוגש נגד השניים ופסק כי אשמתם של שני הנאשמים הוכחה מעבר לכל ספק סביר. "התביעה הציגה בפנינו ראיות רבות ומשכנעות, מעבר לכל ספק סביר, לכך ששני הנאשמים בצוותא רצחו בכוונה תחילה את המנוח, ולכן יש להרשיעם", ציין השופט בן-יוסף.

פילחו את גופו עד שהתמוטט

מכתב האישום עולה כי מובארק ואלענמי הגיעו לביתו של המנוח שברחוב העלייה 41 בתל אביב, במטרה לקיים עימו יחסי מין תמורת תשלום. במהלך הבילוי בדירה, צפה אחד מהם בסרט פורנוגרפי בשעה שהשני קיים יחסי מין עם המנוח באחד החדרים.

לאחר זמן מה, נתגלע ויכוח בין אלענמי לבין המנוח, בעקבותיו ניגש אלענמי למטבח הדירה, נטל לידיו שני סכיני מטבח והחל לדקור את המנוח בגופו באמצעות אחד הסכינים. בשלב מסוים הצטרף מובארק, נטל סכין, ויחד עם אלענמי דקור כמאה דקירות בכל חלקי גופו, עד שהמנוח התמוטט ונפל ארצה מתבוסס בדמו. 

שני המורשעים נשלחו היום, כאמור, למאסר עולם בגין ביצוע הרצח.