כתב אישום נגד אדם אבוטבול בגין תקיפת שוטר

בנו של העבריין צ'רלי אבוטבול נעצר בסוף השבוע לאחר שנמלט משוטר שביקש לעצור אותו ותקף אותו באגרופים. צעק לעברו: "אתה לא יודע מי אני?" והוסיף "מה, אני כוסית?". בנוסף לכתב האישום, הפרקליטות תבקש להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

אדם אבוטבול בדרך להארכת המעצר, ארכיון (חדשות 2)

אדם אבוטבול ממשיך להסתבך: כתב אישום הוגש היום לבית משפט השלום בנתניה כנגד אדם אבוטבול. בכתב האישום מציינת התביעה כי ביום חמישי שעבר, בעת שצעד החשוד ברחוב לילינבלום בנתניה, עצר אותו שוטר לבדיקה שגרתית וערך חיפוש על גופו. אז, על פי כתב האישום, תקף אותו הנאשם.

במהלך החיפוש, שהכעיס מאוד את אבוטבול, קרא העבריין לעבר השוטר קריאות כדוגמת "מה אתה עושה, מה אתה לא מכיר אותי?" והוסיף:"מה אני כוסית?", לאחר מכן, נגח בפניו של השוטר והדף אותו. אבוטבול מואשם בשני סעיפי אישום: תקיפת שוטר והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

בנוסף לכתב האישום, ביקשה משטרת נתניה להאריך את מעצרו של אבוטבול עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. במסמך הבקשה הצהירה המשטרה כי אבוטבול הודה בעבירות נגדו, ומכיוון שלנאשם יש עבר פלילי, ישנו סיכוי גבוה שהוא מסכן את בטחון הציבור.

אבוטבול השתחרר ממאסר רק לפני קצת יותר מחודש, לאחר שהורשע בחודש יולי השנה בעבירות של נזק לרכוש וסחיטה באיומים. כמו כן הוגש כתב אישום בפרשה אחרת נגד אבוטבול, באשמה של החזקת סכין.