האב שאחיו אנס את ילדיו מדבר לראשונה

ק', ששתי בנותיו ושני בניו נאנסו על ידי דודם, מתקשה לעכל את המעשים הנוראיים. "אף פעם לא חשבתי שהוא יעשה לי דבר כזה", מספר אביהם של הקורבנות בראיון ראשון. כתב אישום חמור הוגש נגד הדוד. נבדק חשד שגם אח חמישי נפל קורבן למעשים המזעזעים

תושב הקריות בן 55 הואשם היום בבית המשפט המחוזי בחיפה כי אנס את שתי אחייניותיו, בנות 8 ו-14, במשך חודשים ארוכים. כתב האישום החמור שהגישה פרקליטות מחוז חיפה מגולל גם סעיפי אשמה זהים בנוגע לשני אחיהם הגדולים של הקורבנות. שני האחים כבר עברו את גיל 30, עד כה שתקו השניים ושמרו את הסוד במשך שנים רבות.

הפרשה המזעזעת שמסעירה את הקריות נחשפה לפני כשבועיים כשק', אביהן של הילדות ואחיו של הנאשם יצא מביתו והבחין באחת מבנותיו יוצאת ממחסן סמוך. מיד לאחריה ראה האב את הדוד כשהוא ללא חולצה ומכנסיו עדיין פתוחים.

"יש לו שם מחסן ובפרוזדור הוא שם מיטה", סיפר האב המזועזע על הרגע בו הבין שמשהו נורא עובר על בנותיו הקטנות. "ירדתי לשם כולי רועד מעצבנים, לקחתי את הילדה הביתה - לא ידעתי אם להיכנס בו או לא".

"אמר שאם אספר לא ייתן לי כסף"

בהמשך אסף ק' את בתו הקטינה הביתה, שם החל לנסות לדובב אותה. לאחר דקות ארוכות של שתיקה, החלה הבת לספר לאביה את שעבר עלייה בשנים האחרונות. "הוא אמר לי שאם אספר הוא לא ייתן לי יותר כסף ולא יקנה לי מכנסיים", סיפרה אחת הבנות שנאנסה, "רציתי לספר לכם, אתם ההורים שלי, אבל פחדתי". עוד סיפרה הילדה לאביה כי זו אינה הפעם הראשונה שהוא מבצע בה את המעשים המגונים, וכי המעשים המזעזעים האלו נמשכים כבר זמן רב.

"אף פעם לא חשבתי שהוא יעשה לי דבר כזה"

האב ההמום התקשה להאמין לטענות הקשות של בתו, למרות שחשד שמשהו אינו כשורה. הוא מיד התקשר לאשתו וכעבור זמן קצר הם נגשו לתחנת המשטרה והגישו תלונה נגד הדוד.

הדוד נעצר והדהים את החוקרים כשסיפר כי תקף גם את שני האחים הגדולים של הילדות. "אח שלי היה בא לבקר הרבה, הוא גר ליד", סיפר ק', האב שמנסה לעכל את הבשורות הרעות, "אף פעם לא חשבתי שהוא יעשה לי דבר כזה. תמיד היינו בקשר אבל לדבר כזה לא האמנתי".

היום פרקליטות מחוז חיפה הגישה כתב אישום נגד הדוד. בנוסף, החוקרים בודקים חשד שגם אח חמישי נפל קורבן למעשים הנבזיים וטרם גילה.

הצטרפו לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק