מכתב האיום ברצח ללימור לבנת: "איך זה לקבל כדור בין העיניים?"

כתב אישום חמור הוגש היום נגד תושב רמת גן, בן 38, באשמה ששלח לשרה לימור לבנת הודעות דואר אלקטרוני בהן איים על חייה. בין היתר כתב ללבנת: "איך זה לקבל כדור בין העיניים?", והוסיף שהוא מקווה לראות אותה "עטופה בשחור"

מי איים על לימור לבנת? (חדשות 2)

האיומים על חייה של לימור לבנת - שלב המשפט: כתב אישום חמור הוגש היום לבית משפט השלום בת"א כנגד תושב רמת גן בן 38, באשמה ששלח הודעות דואר אלקטרוני ומכתבים מהם משתמע כי הוא מאיים לרצוח את שרת התרבות והספורט לימור לבנת. בית המשפט אסר לפרסם את שמו ותמונתו של הנאשם.

על פי כתב האישום, שני איומים חד-משמעיים נשלחו על ידי הנאשם לכתובת הדואר האלקטרונית האישית של השרה. באיום הראשון נכתב "איך זה לקבל כדור בראש בין העיניים?", ובאיום השני נכתב "איך זה לראות אותך עטופה בשחור?". יחד עם הגשת כתב האישום, הגישה הפרקליטות בקשת מעצר עד תום ההליכים כנגד הנאשם.

היא "עשתה דברים לא נאותים למדינה"

בחקירתו במשטרה הסביר הנאשם את מעשיו, ואמר כי רשם את המכתבים משום שלבנת "עשתה דברים לא נאותים למדינה", כך לדבריו. השרה לבנת עצמה לא תופיע במשפט כעדה, משום שאין לה כל היכרות עם האיש".

בשבועות שקדמו למעצרו של החשוד, הגבירה המשטרה את האבטחה סביב השרה לבנת לאחר שהתקבלו התרעות מודיעיניות כי קיימת כוונה לפגוע בה. רמת האבטחה בסביבתה של השרה הורדה לאחר מעצרו של הנאשם לפני כשבוע.