הנאשמת ברצח בנט: לא חשבתי שיאשימו אותו ברצח

בת זוגו לשעבר של יחיא פרחאן הגיעה היום לבית המשפט והביעה אכזבה מהמשטרה. "חשבתי שהיא משפחה שלי, שהיא תעזור לי", אמרה בהתייחסה לשיתוף הפעולה בחשיפת הפרשה. "עזרתי הרבה, לא חשבתי שאהיה מואשמת"

כחצי שנה לאחר חשיפת פרשת רצח הנערה דנה בנט ז"ל, נפתח היום שלב ההוכחות במשפט הרצח שהסעיר את המדינה כולה. בת זוגו לשעבר של יחיא פרחאן, המואשמת עמו ברצח בנט ז"ל, הגיע היום לבית המשפט המחוזי בנצרת, מלווה בסניגוריה.

לאחר שבן זוגה כבר הודה ברצח - וחזר בו, הציגה היום בת זוגו לשעבר של פרחאן, שעל פרטיה הוצא צו איסור פרסום בשל אישומה בביצוע העבירה בזמן שהייתה קטינה, את קו ההגנה במשפט. "חשבתי שהמשטרה תתמוך בי, עזרתי לה הרבה ולא חשבתי שאהיה מואשמת", אמרה לעיתונאים.

הנאשמת ברצח סייעה למשטרה משמעותית בחקירה לאחר שמסרה פרטים רבים על מה שהתרחש בליל הרצח. אל לא ציפתה לשבת בסופו של דבר על ספסל הנאשמים. "חשבתי שאני בצד של המשטרה", אמרה היום. "חשבתי שהיא המשפחה שלי".

סוף עצוב לתעלומה

בחודש מאי השנה באה לסופה חידת היעלמותה של דנה בת ה-18, שש שנים קודם לכן. במסיבת עיתונאים מיוחדת חשפה המשטרה כי הצעירה נחטפה ונרצחה על פי החשד על פי פרחאן בן ה-33, תושב הכפר ואדיי חמאם. שרידי גופתה נמצאו במטע זיתים באזור טבריה.

פרחאן מרצה זה מכבר עונש מאסר על עבירת אונס בלי קשר לרציחתה של בנט. בחקירתו הודה עוד בשלושה מקרי רצח נוספים, בהם שני מקרי רצח של תיירים ורצח נוסף של צעיר ערבי.

בדיעבד התברר כי פרחאן, שפעל עם אשתו השנייה, נחקר גם חודשים ספורים לאחר היעלמותה של בנט, אך החוקרים לא הצליחו לקשור אותו למקרה. בחקירתו במשטרה לא סיפק פרחאן הסבר למעשיו, ומאוחר יותר חזר בו מגרסתו, ונשלח לבדיקה פסיכיאטרית.

סוף עצוב לפרשת דנה בנט:

 כך נראו החיפושים אחר דנה בנט

ויקי בנט: "זה לא בן אדם זה מפלצת"

ויקי בנט מגיעה למקום בו נמצאה גופת בתה

שרידי גופתה של דנה בנט נמצאו

כך היא הייתה אמורה להיראות היום

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר

 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק