מסתמן: האישום החדש עלול לדחות את הסגרת מאיר אברג'יל

הפרקליטות חשפה הבוקר כי בתוך חודשיים צפוי להיות מוגש כתב אישום נגד מאיר אברג'יל בפרשת ה"אינטרנט-קפה". המשמעות: תסבוכת משפטית, שכן אברג'יל נמצא בהליכי הסגרה לארצות הברית בגין פרשה אחרת

מסתמן: כתב אישום יוגש נגד מאיר אברג'יל בפרשת ה"אינטרנט-קפה", בה הוא חשוד בהפעלת רשת הימורים ארצית. המשמעות: ייתכן והסגרתו לארצות הברית בגין פרשה אחרת בה הוא נקשר - תתעכב.

אברג'יל הגיע הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב, לדיון בערעור שהגיש בעקבות החרמת רכביו, במהלך פשיטה על ביתו עם חשיפת פרשת ה"אינטרנט-קפה". השוטרים לקחו ממנו את רכב המרצדס ורכב הבמוו - דבר שקיבל את אישורו של בית משפט השלום. אברג'יל טוען כי הרכבים בכלל שייכים לאשתו וכי החזקתם במחסני המדינה גורמת לאיבוד ערכן.

במהלך הדיון, חשף התובע נדב עשהאל כי המדינה מתכוונת להגיש כתב אישום נגד אברג'יל בפרשת ה"אינטרנט-קפה" כבר בחודשיים הקרובים.

הגשת כתב אישום עלולה להוות בעיה משפטית מסובכת למדינה, שכן אברג'יל נמצא בהליך הסגרה לארצות הברית, שם הוא חשוד בשורה של עבירות פשיעה והלבנת הון. המדינה תצטרך לבחור בין שתי אפשרויות: לעכב את הליך הסגרתו של אברג'יל עד לסיום המשפט, או לחלופין, לשפוט אותו עם חזרתו ארצה מארה"ב לצורך ריצוי מאסרו.