עבריין תנועה סדרתי נתפס בשלילה בפעם ה-3

אין גבול לחוצפה על הכביש: לאחר שדרס למוות קשיש במעבר חצייה כי נסע במהירות מופרזת, נהג תושב לוד מבהיר כי דבר לא יכול לעצור אותו. הדורס נתפס בפעם השלישית נוהג ברחובות העיר, למרות שרישיונו נשלל לפני כ-8 שנים. במשטרה לא מופתעים: "רק מאסר בפועל יהיה אפקטיבי נגד עבריינים"

עבריין תנועה סדרתי. ארכיון (חדשות 2)

עבריינים על גלגלים: תושב לוד נתפס נוהג בשלילה בפעם השלישית, למרות שרישיונו נפסל לאחר שדרס קשיש למוות. הנהג שהחליט לצפצף על המשטרה נעצר, ובית המשפט צפוי לשלוח אותו לתקופת מאסר ממושכת.

לפני כשמונה שנים הורשע הנהג בגרימת מוות ברשלנות, לאחר שדרס קשיש בעת שחצה את הכביש במעבר חצייה בלוד. בזמן בו פגע בהולך הרגל נסע הדורס במהירות של 92 קמ"ש, למרות שהיה בשטח עירוני בו מותר לנסוע 50 קמ"ש בלבד. לאחר המקרה נידון הנאשם לשלוש שנות פסילת רישיון בלבד.

 פעם שלישית - מעצר ממושך?

בעקבות ערעור שהוגש בשל קלות העונש שספג, החליט בית המשפט המחוזי בתל אביב להחמיר את העונש של הנהג הדורס. הוא נידון לשמונה שנות שלילה, אך כנראה שעבורו - החלטה זו הייתה בגדר המלצה בלבד.

הנהג המורשע נתפס בעבר כבר פעמיים כשהוא נוהג ללא רישיון. הפעם השנייה בה נתפס הוא נידון לארבע שנות שלילה נוספות ומאסר על תנאי של שמונה חודשים. אבך גם עונש זה לא הצליח להרחיק את העבריין מהכביש שהמשיך ככל הנראה לנהוג ברכב ללא כל בושה.

אגף התנועה: "נהג כזה ימשיך לצפצף על כולנו"

היום בשעות הבוקר נתפס הנהג בפעם השלישית על ידי היחידה המרכזית של אגף התנועה, כשהוא נוסע ברכבו ברחובות לוד. כעת תבקש המשטרה להפעיל את עונש המאסר על תנאי שהוטל עליו, בכדי שיוכלו אחת ולתמיד להבטיח את ביטחונם של הולכי הרגל ושאר הנהגים בכבישים.

דובר אגף התנועה במשטרה, רפ"ק יגאל הבשור, אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "חלופה שאיננה מעצר בפועל-  קשה להאמין שתהיה אפקטיבית כנגד עבריין תנועה". גורמים באגף התנועה הוסיפו כי "מדובר בנהג מסוכן. הוא ימשיך לסכן את כולנו ומן הראוי שיהיה מאחורי סורג ובריח".