חיים רביבו מכחיש את השמועות

כדורגלן העבר חיים רביבו השוהה בארץ לרגל אירוע משפחתי ממשיך לדבוק בגרסתו, לפיה הוא מעולם לא קיבל איומים על חייו מצד עבריינים. "אנחנו בלוס אנג'לס כי טוב לנו", אמר רביבו בראיון לגדי סוקניק בתכנית "אנשי היום", והוסיף: "כבר אין לי כוחות להכחיש"

כדורגלן העבר חיים רביבו הגיע לביקור בארץ, ושוב צצות השמועות על כך שרביבו עזב לארה"ב לאחר שקיבל איומים על חייו מגורמים עברייניים. בצירוף מקרים מעניין, שלום דומראני, מי שמוגדר כראש ארגון פשע בדרום ומי שעל פי השמועות מעורב בפרשת רביבו, נשלח אתמול לכלא לעשרה חודשי מאסר.

אתמול הגיב רביבו לראשונה לשמועות שנקשרו בשמו. "הגעתי לכאן כי נולד לנו אחיין חדש" אמר רביבו בראיון לגדי סוקניק בתכנית "אנשי היום". רביבו הוסיף כי האירוע המשפחתי, יחד עם הצורך בהארכת הויזה לארה"ב, הם הסיבות לביקור הנוכחי בארץ. "אנחנו נשארים בלוס אנג'לס כל עוד טוב לנו שם, אני מקווה שזה יהיה לאורך שנים, אנחנו נחזור כשלא יהיה לנו טוב שם".

בכל הקשור לגל השמועות שמופיע בכל פעם שרביבו מגיע לישראל, אמר כדורגלן העבר: "גם כשבאתי ביוני לצילום פרסומת היו שמועות על כך שאני מוברח כל פעם בחשאי מהארץ כי אני מאויים, כבר אין לי כוחות להכחיש והתשובה הכי טובה היא שאני יושב כאן באולפן שלך מתי שבא לי".

גורם במשטרה מסר כבר אמש לחדשות 2 בתגובה כי "רביבו הוא אדם ברשות עצמו. אנחנו כבר הזהרנו אותו".

תזכורת: המשטרה הזהירה - רביבו נסע לארה"ב

רביבו, שעבר להתגורר עם משפחתו בארצות הברית, הגיע במהלך חודש יוני השנה לביקור בארץ לצורך צילומי פרסומת. אולם כמה ימים לאחר מכן הוא כבר מיהר לארוז מזוודות ולחזור לארצות הברית.

הסיבה לבהילות של רביבו לעזוב את ישראל התבררה די מהר: רביבו הוזמן למשרדי יחידת המשטרה לה"ב 433, המטפלת בארגוני הפשיעה, שם הובהר לו כי חייו בסכנה ממשית ומיידית ושעליו לעזוב את ישראל בהקדם האפשרי. רביבו העדיף לא לקחת סיכונים מיותרים ושב ללוס אנג'לס.

לאחר הפרסום הגיב רביבו לפרסום של חדשות 2 באינטרנט בראיון לתכנית הרדיו של אופירה אסייג ב-103fm. "לא קראו לי ולא הודיעו לי, לא שמעתי שום דבר מהמשטרה. עוד פעם מתחילים עם אותו סיפור וזה מתחיל להפריע לי".

רביבו הוסיף: "אני לא יודע מה קורה בארץ. יכול להיות, צריך לבדוק, אולי מדובר בחיים רביבו אחר... עבריינים ניסו לפגוע בי? אין לי מושג, לא יודע. בשבוע האחרון שלי בארץ הייתי עם עמיתי וחברי אייל ברקוביץ'. השוטרים היחידים הם אלה שליוו אותנו לצילומי הפרסומת שצילמנו".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק