נחשף תיעוד הריב שהסתיים בדריסה למוות

סרטון מצלמת האבטחה משמש ראייה נגד מחמד עלאיסווי, בעל מוסך המואשם בהריגתו של טגאי ביינסין. עלאיסוואי נראה דורס את ביינסין במהלך קטטה המונית. הוא מואשם כי גם ביצע "וידוא הריגה" בדריסה חוזרת

כחודשיים לאחר שנדרס למוות טגאי ביינסין בן ה-23 במהלך קטטה ברחובות, נחשף היום לראשונה בחדשות 2 באינטרנט סרטון הווידאו ממצלמות האבטחה במקום, המתעד את השתלשלות האירוע מתחילתו ועד סופו.

התקרית הקטלנית התרחשה ב-10 ביולי באזור התעשייה ברחובות. על פי כתב האישום שהוגש נגד הדורס, מחמד עלאיסווי, התפתחה במקום תגרה המונית לאחר שעלאיסווי, בעל מוסך מרמלה, העיר למנוח ולחבריו השתויים על כך שהם מפריעים, ודרש מהם להפסיק להרעיש.

חילופי הדברים בין הצדדים גלשו במהרה לפסים אלימים, כאשר בני משפחתו של עלאיסווי נחלצו לעזרתו. עלאיסווי דחף את הצעירים והפיל אחד מהם ארצה. בתגובה החלה החבורה להשליך לעברו אבנים, הכו אותו וגרמו לפציעה מעל עינו.

"עלה עם הרכב על גופת המנוח"

בשלב זה, על פי כתב האישום, נכנס עלאיסווי למכוניתו ושילב להילוך אחורי. לאחר שנסע מספר מטרים, סטה לתוך סמטה ופגע במנוח, שנפל על מכסה המנוע, אך הצליח להתרומם. זו הייתה רק תחילתה של הדרמה.

על פי כתב האישום, בעל המוסך דאג לבצע גם וידוא הריגה בצעיר. עלאיסווי המשיך לדלוק אחר הצעירים הנמלטים, ו"המשיך בנסיעה, תוך שהוא עולה עם הרכב על גופתו של המנוח". כתוצאה מהדריסה נפצע ביינסין באורח אנוש. יומיים מאוחר יותר הוא נפטר בבית החולים קפלן בעיר.

עלאיסווי נעצר והודה כי דרס את המנוח. הוא מואשם בהריגתו של הצעיר ובשלושה סעיפי אישום נוספים: תגרה, נהיגה לא רישיון ונהיגה ללא ביטוח.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2