פרסום ראשון: דומראני הולך לכלא

שלום דומראני, היעד מס' 1 של מחוז דרום, יחתום ככל הנראה על הסדר טיעון, במסגרתו הוא צפוי לעונש של 10 חודשי מאסר. דומראני הורשע כי ביחד עם מספר חברים היכה עבריין אחר, אבנר הררי, וגרם לו לחבלות ולשבר בצלעות. דומראני צריך עדיין להעניק את הסכמתו להסדר הטיעון המתגבש בפרקליטות

דומראני. צריך לתת את הסכמתו (חדשות 2)

פרסום ראשון: סנגוריו של העבריין שלום דומראני הגיעו היום לאחר משא ומתן עם הפרקליטות להסדר טיעון, במסגרתו ירצה העבריין הבכיר עשרה חודשי מאסר בפועל וישלם קנס בהיקף חמשת אלפים שקלים ופיצויים בסך חמשת אלפים שקלים לאבנר הררי, אותו תקף.

בפברואר השנה הגיע דומראני למוסך "קמור" בתל אביב, וביחד עם מספר חברים היכה את הררי וגרם לו לחבלות ולשבר בצלעות. הררי נחשב למקורביהם של האחים אברג'יל, שהם יריביו הגדולים של דומראני.

במקביל למעצרו של דומראני, מי שנחשב לעבריין מספר אחת של מחוז דרום, נעצר גם הררי, ובחקירתו איים על דומראני. הררי אף איים בשנית על דומראני במהלך ראיון טלוויזיוני שעניק. לפני מספר חודשים הורשע הררי בשל כך.

יש לציין שטרם ניתנה תשובה מטעמו של דומראני. לשם הוצאת הסדר הטיעון לפועל יהיו סנגוריו של דומראני חייבים את הסכמתו. הסדר הטיעון סוכם במסגרת הליך גישור שנערך אצל השופט המחוזי צבי גורפינקל.

בשבוע שעבר נעצר שלום דומראני, יחד עם 13 מאנשיו, בפשיטה לילית של היחידה לפשיעה כלכלית, לאחר איסוף מודיעין שנמשך קרוב לשנה. החשדות החדשים נגד דומראני: הלבנת הון במיליונים.

הישג למשטרה: עצרה את שלום דומראני