כתב אישום נגד האנס הסדרתי מחיפה: תקף נשים - וצילם

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש הבוקר כתב אישום נגד ויקטור וסילייב הנאשם בתקיפות של 3 נשים מרחוב אחד בחיפה. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של ויסלייב עד תום ההליכים. "במשך שנתיים התפרץ ונכנס לבתים של מתלוננות שונות, תקף וביצע בהן עבירות מין רבות ואף צילם חלק מהן כשאולצו לבצע בו מעשים מיניים", נטען

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש הבוקר כתב אישום נגד ויקטור וסילייב, שכונה "האנס הסדרתי מחיפה", לאחר שעל פי החשד תקף מינית שלוש נשים ברחוב בר גיורא בעיר. וסילייב שנעצר לפני כשבועיים, מואשם בעבירות של אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה ואיומים. בית המשפט התיר היום לפרסם את תמונתו.

וסילייב, תושב חיפה בן 39, נאשם באונס שתי נשים וביצוע מעשה סדום באישה נוספת. על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד עינב איטסקו-גולד מפרקליטות מחוז חיפה, האונס הראשון בוצע לפני כשנתיים. הנאשם פרץ בלילה לביתה של אישה בחיפה והחל לנשקה בזמן שישנה. היא התעוררה בבהלה ואז הוא איים להרוג אותה. בהמשך, וסילייב הפשיט אותה בכוח, הורה לה לבצע בו מין אוראלי ואנס אותה.

עוד מצוין בכתב האישום כי לפני כחמישה חודשים נכנס וסילייב לביתה של אישה אחרת באותו הרחוב והצמיד אותה לקיר. הוא החל למשש לה את החזה שלה וכשניסתה להתנגד איים להכותה. על פי כתב האישום הוא ניסה לאלץ אותה בכוח לבצע בו מין אוראלי, אך היא התנגדה. לאחר שהגיע לסיפוקו הציע לה כסף ועזב את המקום.

האישום: צילם את האישה מבצעת בו מין אוראלי

אך וסילייב לא הסתפק בכך: שלושה ימים לאחר מכן חזר לדירתה של האישה בזמן שאכלה ארוחת ערב. הוא הכה אותה, הורה לה לבצע בו מין אוראלי ואף צילם אותה בזמן המעשה. לאחר מכן אנס אותה וניסה לבצע בה מעשה סדום. בתחילת החודש שב הנאשם לדירתה והחל לבצע בפניה מעשים בעלי אופי מיני. לאחר שהמתלוננת אמרה לו שתזמין משטרה, נבהל הנאשם ונמלט מהמקום.

עוד על פי כתב האישום, לפני כשלושה חודשים המתין וסילייב מחוץ לדירתה של אישה נוספת באותו הרחוב. האישה יצאה לעבודה והנאשם דחף אותה חזרה פנימה וצעק עליה שתשב על מיטתה. לאחר מכן אילץ אותה לבצע בו מין אוראלי וצילם אותה כשהוא מאיים להכותה. לאחר מכן התלבש ושאל את המתלוננת אם יש לה כסף. האישה נתנה לו שקלים. הוא לקח את הכסף וברח מביתה.

במקביל לכתב האישום מבקשים בפרקליטות לההאריך את מעצרו של וסילייב עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. "קיימת מסוכנות ספציפית, הנלמדת מהתנהגותו של הנאשם, אשר במשך שנתיים התפרץ ונכנס לבתים של מתלוננות שונות, תקף וביצע בהן עבירות מין רבות ואף צילם חלק מהן בשעה שאולצו לבצע בו מעשים מיניים", לשון הבקשה. "על כן קיים חשש סביר ששחרור המשיב מהמעצר יעמיד בסיכון את שלום הציבור ובייחוד את שלום המתלוננות".

כתבות נוספות בנושא:

נשות בר גיורא יכולות לנשום לרווחה

אשתו של האנס מדברת

רחובות: אנס אישה לעיני שני ילדיה

ההערכה: האנס הכיר את האם