ברגע האחרון: האם לא נפגשה עם בנה

מפגש טעון במיוחד אמור היה להתרחש אתמול בין "האם המרעיבה" מירושלים לבנה. על פי סיכום בין נציגי האם לשירותי הרווחה הוסכם שהשניים ייפגשו ללא נוכחות של נציג שירותי הרווחה. בשלב מסויים נציגת הרווחה נכנסה לחדר הפגישה והפגישה התפוצצה. בסופו של דבר, לא הספיקו האם והבן להיפגש

האם החשודה בהרעבה בביהמ"ש, ארכיון (חדשות 2)

חודשיים מאז החלה הפרשה שהסעירה את המדינה, היו אמורים להיפגש אתמול האם החשודה בהרעבת בנה, עם ח' ילדה הקטן. בניגוד לחלק מהדיווחים באתרי החרדים, בסופו של דבר, דקות לפני הפגישה - היא התפוצצה.

הסיבה שבגינה נמנע המפגש, שאושר על ידי בית המשפט, היא שברגע האחרון ובניגוד לסיכום הראשוני, דרשה נציגה מטעם שירות הרווחה להיות בחדר. האם ונציגיה סירבו לבקשה ועזבו את המקום בכעס.

בסביבת האם אמרו לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר ב"החלטה תמוהה (של נציגת הרווחה) שבאה לעשות דווקא". הגורמים הוסיפו כי הילד ח' קורא לאמו כבר תקופה ארוכה ורוצה מאוד לראות אותה.

מאבק חדש בין החרדים לשירותי הרווחה?

עורך דינה של האם הנאשמת, דוד הלוי אמר כי "מרשתי ציפתה לראות בכיליון עיניים את בנה וחרף שעמדה בכל התנאים אשר הציב בית המשפט, נמנע ממנה לבסוף לעשות כן".

הפסיכולוגית שמלווה את האם, כך דווח באתר "חדרי חרדים", התנגדה בתוקף רב לדרישת שירות הרווחה. היא טענה שלא נשקפת כל סכנה לילד, וכי יש להתיר לאם לפגוש את בנה באופן אינטימי ללא כל נוכחות זרה.

חילופי הדברים הקשים עשויים לפתוח פרק חדש במאבק החרדים כנגד שירותי הרווחה בעיר. כזכור בעקבות כעס העדה החרדית כלפי עובדי הרווחה הסתיים בסגירה זמנית של שירותי הרווחה לאחר שמספר חרדים תקפו את עובדי המשרד.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

האם המרעיבה - סיקור מיוחד:

כתב האישום המלא נגד "האם המרעיבה"

האם המרעיבה מדברת: עשו עליו את כל הניסויים בעולם

בלעדי: כך נראה הילד "המורעב" לפני 4 חודשים

"רחמים על הילד, אל תתנו לה לחזור אליו"

מיוחד: ביקור בבית בו שוהה האם המרעיבה

מה זה בעצם תסמונת מינכהאוזן?