הפרקליטות על תוקפי מרגלית ובן-ציון: "בריונים"

בית המשפט המחוזי בת"א האריך את מעצרו של סלימאן חיאדרה, החשוד בתקיפת שירה מרגלית ושליחו של הבדרן הכלוא דודו טופז. "הם בריונים, גם בהתנהגות וגם בגוף", אמרה נציגת הפרקליטות עליו ועל תוקף בועז בן-ציון איברהים עזאם. תסקיר המבחן המליץ לא לשחרר גם את עזאם למעצר בית

פרשת טופז עוד רחוקה מסיום: סלימאן חיאדרה הנאשם בתקיפת סמנכ"ל "רשת" שירה מרגלית יישאר במעצר עד תום ההליכים - כך קבע הבוקר בית המשפט המחוזי בתל אביב, וזאת בעקבות תסקיר מבחן שלא המליץ של שחרורו.

גם בעניינו של איברהים עזאם הנאשם בתקיפת סוכן השחקנים בועז בן-ציון, התסקירים המליצו שלא לשחררו למעצר לבית. בסוף הדיון הוחלט לדחות את ההחלטה בעניינו של עזאם למועד מאוחר יותר.

במהלך הדיון הצביעה נציגת הפרקליטות, הדס פורר, על שני הנאשמים ואמרה: "הם בריונים, גם בהתנהגות וגם בגוף". בתגובה להערתה זעמו עורכי דינם של השניים ואמרו: "זו לא הוכחה לשום דבר".

עו"ד פורר ציינה כי השניים נמלטו מאימת הדין, עובדה המעידה על מסוכנותם. "התקשורת עשתה חור בראש עם הנושא של דודו טופז", אמרה. "לא יכול להיות שהם לא ידעו שמחפשים אותם".

מנגד, טען עורך הדין משה מרוז, סנגורו של עזאם, כי למרשו אין עבר פלילי וכי "גם אנסים ושודדי קשישות משוחררים למעצר בית עם איזוק אלקטרוני".

טופז דיבר עם התקשורת ונענש בחומרה

ואילו טופז עצמו עדיין שוהה במעצר ברמלה. בעקבות ריאיון שהעניק ללא אישור לעיתון "ידיעות אחרונות", נידון בסוף חודש יולי "הראשון בבידור" לשבוע בידוד בתא המעצר וחודש שלם ללא ביקורים וקבלת שיחות טלפון.

בעקבות הריאיון הוחלט לפתוח נגד טופז בהליך משמעתי, בסופו הוחלט כי הוא יועבר לתא אחר בשבוע הקרוב, ובחודש הקרוב כלל לא יזכה לביקורים של מכריו ולטלפונים מבני משפחתו.

מספר ימים לפני כן, נשלח טופז לצינוק. "הוא פנה לסוהרים והתחיל להתעניין כמה הם מרוויחים בחודש", אמר גורם בבית הכלא. "הוא ניסה לגלגל שיחה עם הסוהרים. זו עבירת משמעת חמורה מבחינתנו ולכן הוא נשפט ונשלח ליומיים בצינוק".

"בהתחלה הוא חשב שכל נושא הכלא הוא צחוק", סיפר גורם בשב"ס. "פעם אחת הוא ביקש להשתחרר כדי ללכת לעשות סידורים בבנק, אחר כך ביקש ללכת לבקר את הילדים. אבל מהר מאוד הבהרנו לו איפה הוא נמצא".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

פרשת טופז  - סיקור מיוחד:

תמלילי החקירות של טופז נחשפים

נחשף קשר בין טופז למשפחות הפשע

אחיו של החשוד בתקיפת בן-ציון בראיון לחדשות 2 באינטרנט

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי