בן ה-14 ש"ניפח" בן 10 עומד לדין

הנער שהחדיר מדחס לישבנו של בן דודו במהלך משחק מואשם בביצוע מעשה מגונה. הילד בן ה-10 שנפגע מאושפז עדיין בבית החולים במצב בינוני

אישום: "ניפח" את בן דודו בזמן משחק (אילוסטרציה) (shutterstock)

פרקליטות מחוז צפון הגישה בצהריים כתב אישום נגד הנער בן ה-14 שנעצר בחשד שהחדיר מדחס אוויר לישבנו של בן דודו במהלך משחק. כתב האישום מייחס לצעיר חבלה, פציעה בנסיבות מחמירות ומעשה מגונה. כתוצאה מהתקיפה נפגע הילד בן ה-10 באורח קשה.

המקרה המזעזע אירע לפני כשבוע בכפר כנא שבגליל. פארמדיקים של מד"א פינו לבית החולים "העמק" בעפולה את הילד שנאנק מכאבים וסבל מפגיעה פנימית קשה. לאחר שיצא מחדר הניתוח סיפר הצעיר כי בן דודו דחף לישבנו צינור של מדחס המשמש לניפוח גלגלי רכב.

מכתב האישום עולה כי כאשר שהו שני קרובי המשפחה במוסך לפחחות, ניגש הנער אל בן דודו כשהוא אוחז בידו את הפיה והצינור המחוברים למדחס האוויר שפעל אותה עת. מיד אחר כך חבט הנער עם ידו על גבו של הילד, תפס אותו בבטנו, הצמיד את הפיה לישבנו ושיחרר את לחץ האוויר האדיר לתוך גופו של המתלונן.

בשל התקיפה הקשה עבר הילד ניתוח במהלכו תוקנו הקרעים שנוצרו במעיים שלו. "מצבו השתפר ומוגדר כעת בינוני ויציב", נמסר מבית החולים בו מאושפז הילד במחלקת כירורגיה ילדים. 

"חדשות 2" בפייסבוק